Kolekcjoner krzywd. Ukryty narcyzm a miłość i seksualność

Okładka książki Kolekcjoner krzywd. Ukryty narcyzm a miłość i seksualność Katarzyna Lorecka
Okładka książki Kolekcjoner krzywd. Ukryty narcyzm a miłość i seksualność
Katarzyna Lorecka Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls popularnonaukowa
popularnonaukowa
Oficyna Wydawnicza Impuls
2021-12-26
2021-12-26

Okładka książki Włączenie cyfrowe - droga do reintegracji społecznej Rafał Lew-Starowicz, Katarzyna Lorecka
Włączenie cyfr... Rafał Lew-Starowicz...

Eureka! Wszystko w punkt. Książka przynosi ulgę (osobie, którea była w związku z narcyzem wrażliwym).

Najlepsze opracowanie jakie czytałem o narcyźmie ukrytym.

Najlepsze opracowanie jakie czytałem o narcyźmie ukrytym.

Genialna książka. Mam ponad 20 lat stażu z narcyzką ukrytą i niestety wszystko to co Pani Lorecka tam wypisuje to prawda (przynajmniej w tej części która mnie dotknęła). Skąd ona to wszystko wie ? - takie pytanie się ciągle nasuwało przy lekturze. Taki narcyz działa widocznie jak automat. Wszystko napisane rzeczowo i na temat, z przykładami - lepiej się nie da. Daję 9 a nie 10 bo brakuje opisu jak narcyzka ukryta zachowuje się w seksie - jest w zasadzie tylko o facetach. Niby zasada jest podobna ale jest jednak różnica. Nie pisze też o sposobach leczenia narcyza - podobno są mało skuteczne, no ale chyba jest jakaś metoda ... jakiś cień nadziei.

Każdy, kto miał do czynienia z narcyzem ukrytym przeciera oczy ze zdumienia, czytając tę książkę. Ja miałam tę wątpliwą przyjemność bardzo krótko, ale jest w niej 100% tego, co każda "ofiara" narcyza ukrytego wiedzieć powinna.

Bardzo wartościowa książka, która pomaga usystematyzować wiedzę nie tylko nt. ukrytego narcyzmu, ale w ogóle rozwoju dziecka i tego jak prawidłowo powinien on przebiegać. W bardzo przystępny sposób zostały opisane koncepcje, które wcześniej nie zawsze do mnie docierały.
8. dlatego, że bardzo często brakowało mi przykładów z praktyki dla zobrazowania opisywanej teorii.

Ta Książka pomogła mi przebrnąć przez trudną drogę pozbierania się po relacji z ukrytym narcyzem i wiele zrozumieć. Niestety wciąż brakuje ogólnej wiedzy, by chronić się przed tak toksycznymi jednostkami. Szczerze i mocno polecam

Bardzo ważna książka, a ostrzeżenie:
"Drogi czytelniku, proponuję przerywać lekturę wyjściem na spacer, ponieważ po rozstaniu z narcystycznym partnerem umysł i system nerwowy potrzebują czasu na przetwarzanie odkryć. Dobrze więc robić to stopniowo i wsłuchiwać się w to, co mówi ciało. Jeśli narasta napięcie, to lepiej odłożyć na moment czytanie i skupić uwagę na czymś innym, a do lektury wrócić po chwili." okazało się w pełni uzasadnione.

Bardzo ważna książka, a ostrzeżenie:

• Psychologia
  • Rozwój
  • Top
  • Risercz
  • 02. Epub?

Dodaj cytat z książki Kolekcjoner krzywd. Ukryty narcyzm a miłość i seksualność