Zakochane Gliwice

Kinga Jesman Wydawnictwo: Ptasińska Katarzyna literatura obyczajowa, romans
Ptasińska Katarzyna
2021-11-23
2021-11-23

Całkiem przyjemna lektura, ciekawa wciągająca fabuła .

Całkiem przyjemna lektura, ciekawa wciągająca fabuła .

Okropne przeżycia, po których trudno się otrząsnąć, jednak niektórzy potrafią zostawić je za sobą, żyć dalej, wybaczyć oprawcy, pomagać i czynić dobro innym. Religia i wiara w Boga pomaga... A dobro wraca...
Teresa i Izabela - matka i córka, obie z trudną przeszłością, ich relacja też nie jest standardowa, jednak wspólnie prowadzą ośrodek Pomocne Serce dla dzieci i młodzieży. W tej książce poznajemy ich traumatyczną przeszłość i teraźniejszość - gdy czynią wiele dobra, jesteśmy też świadkami, jak dobro powraca do nich. Obie odkrywają miłość i próbują ułożyć sobie życie.
Dla mnie za krótko i za bardzo naiwnie. Za łatwo i szybko Izabela oraz Tereska wybaczyły błędy młodości Danielowi... A miłość do swojego "prawie" oprawcy, mimo wszystko jest dość naciągana... Jednak idea wiary i niesienia dobra została oddana.

Pisząc o tej książce, że jest zaskakująca to tak jakby nic nie napisać.
Cudowna, zaskakująca i pełna uniesień aż szkoda mi, że nie mam jej w wersji papierowej.

Pisząc o tej książce, że jest zaskakująca to tak jakby nic nie napisać.

Był to pierwszy i raczej ostatni audiobook na jaki się skusiłam. Nie lubię takiej formy książek, bo lektor może odebrać całą przyjemność jaką moglibyśmy czerpać z przeżywania historii po swojemu. Tutaj tak się właśnie stało, ale postaram się ocenić samą treść. Bo książka jest naprawdę piękna. Historia miłosna głównych bohaterów zeszła na drugi plan przy bolesnych doświadczeniach Pani Tereski. Do tego przeszłość Pana Stanisława i ostatni wystrzał. Płakałam ze szczęścia. Podoba mi się język autorki. Jest mądry i przemyślany. Polecam

Fajna seria, gorący seks i nareszcie erotyki bez wulgaryzmów. Podobało mi się

Fajna seria, gorący seks i nareszcie erotyki bez wulgaryzmów. Podobało mi się

Zakochałam się w tej powieści. Polecam

Zakochałam się w tej powieści. Polecam

Fajna historia, najlepsza propozycja autorki. Nie jestem miłośnikiem typowych romansów, ale te zakochane książki wciągnęły mnie do swojego świata. Może dlatego, że każda historia kryje mrok.
Co osobiście lubię. Bardzo polecam

Co osobiście lubię. Bardzo polecam