Katan. Gangsta Paradise

Okładka książki Katan. Gangsta Paradise Agnieszka Lingas-Łoniewska
Okładka książki Katan. Gangsta Paradise
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: JakBook Cykl: Gangsta Paradise (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Gangsta Paradise (tom 2)
Katan
JakBook
2022-07-15
2022-07-15
romans mafia lovestory gangsterzy

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Po pierwszym tomie miałam nadzieję na dobry gangsterski romans, a wyszło jak zwykle. Bohaterowie ani ziębią ani parzą. Autorka jest przykładem że ilość nie idzie w parze z jakością. Pomysł fajny tylko realizacja do kitu

Cichy spokojny obserwuje.... a moze on jest cichym zabojca? Tak pomyślałam. Ale nie on jest spoko. A te jego oczy. !

Fajna zabawna szybko się czyta

Fajna zabawna szybko się czyta

dużo lepsza od części pierwszej, bardzo dobra pozycja

dużo lepsza od części pierwszej, bardzo dobra pozycja

"Słowa bolą tak, jak czyny innych ludzi "

Katan swym milczeniem siał postrach u wszystkich , doświadczył w dzieciństwie okrucieństwa które blokowało mu możliwość komunikacji . Żywiołowa Alinka wkroczyła z impetem w jego świat , a serduszko zabiło . Jego blokada przed wypowiedzeniem słowa utrudniała im możliwość porozumienia się .
Błędy przeszłości , trauma . Jak poradzą sobie , jak je rozwiążą. czy Alina zdoła zburzyc mur katana ?
Ten tom zdecydowanie podobał mi się najbardziej milczący Jędrzej i waleczna Alina .

"Słowa bolą tak, jak czyny innych ludzi "

Błędy przeszłości , trauma . Jak...

Tę książkę wypożyczyłam z biblioteki, gdy zobaczyłam słowo "afazja". Afazja to zaburzenie mowy, polegające na częściowej lub całkowitej utracie możliwości posługiwania się językiem i rozumienia go. Temat bardzo mi znany, mało kiedy spotyka się takie problemy w książkach. A połączenie gangsterów i afazji. Wybuchowa mieszanka, która wyszła rewelacyjnie!
Polubiłam głównych bohaterów, autorka świetnie wprowadziła również bohaterów z innych książek. Miło było ich tu zobaczyć 😍
Zabieram się za kolejny tom. Polecam!

Polubiłam głównych...

Kolejny to z serii Gangsta Paradise. Tym razem poznajemy historię Katana i Aliny. On - mężczyzna dla którego czyny znaczą więcej niż słowa a za maską obojętności kryje się trauma z przeszłości. Ona - kobieta, która na przekór rodzicom sama decyduje o swoim losie, jednak błędy młodości stanowią przeszkodę na drodze do stabilnego życia. Oboje chcą spróbować bycia ze sobą w związku, ale czy odważą się ujawnić prawdę o nich samych i rozpocząć wspólnie nowy etap?
Drugi tom bardzo mi się spodobał, myślę, że to za sprawą milczącego i tajemniczego Katana, który jest bardzo skomplikowanym człowiekiem. Ich historia pełna jest sekretów j niedopowiedzeń. Prowadzą ze sobą grę w kotka i myszkę, oboje chcą tego związku ale trudno jest im znaleźć drogę do porozumienia.

Piękna , szybko się czyta polecam ❤️

Piękna , szybko się czyta polecam ❤️

Ta cześć podobała mi się bardzo. Fajna historia czytało się szybko i przyjemnie . Polecam.

Przedstawiam Wam drugi tom serii ,,Gangsta Paradise" w tym tomie bliżej poznajemy przyjaciółkę Marii zwiariowaną i gotową by dopiąć swego Alinę oraz prawą rękę Reno, który jest również jego ochroniarzem Katana.
Trzeba przyznać, że jest to przedziwna para i trudno było się do nich przekonać, gdyż początkowo ich kontakt był znikomy. Jeremi jest milczący aż do bólu, ma się wrażenie, że Alina mu się narzuca i nie ma na co liczyć. Jednak nic bardziej mylnego, póki nie zaczynają się normalnie ze sobą porozumiewać dziewczyna z desperacji wpada w kłopoty. Jak to bywa jej milczący czarny rycerz pobiegnie na ratunek.

Przyjemna historia z pikantnymi momentami, która czyta się bardzo szybko na tzw jedno posiedzenie 😄 Nadal jestem fanką chłopaków z Bezlitosnej siły także nie zdradzam. Poza tym pierwszy tom z Reno bardziej mnie zaangażował.

Idealna lektura na spędzenie jesiennego wieczoru pod kocykiem i rozgrzanie się.

• Przeczytane 2022
  • Audiobooki