Książka dla psa

Okładka książki Książka dla psa Monika Hanulak, Grażka Lange
Okładka książki Książka dla psa
Monika HanulakGrażka Lange Wydawnictwo: Dwie Siostry interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Dwie Siostry
2021-12-17
2021-12-17

Okładka książki Pies, kot, akcja! Animacja! Monika Hanulak, Grażka Lange
Pies, kot, akc... Monika Hanulak, Gra...
Okładka książki Książka dla kota Monika Hanulak, Grażka Lange
Książka dla kota Monika Hanulak, Gra...
Okładka książki Wszystkie kolory świata Mariusz Andryszczyk, Anita Andrzejewska, Justyna Bednarek, Paweł Beręsewicz, Katarzyna Bogucka, Aleksandra Cieślak, Maria Dek, Emilia Dziubak, Joanna Fabicka, Barbara Gawryluk, Andrzej Marek Grabowski, Monika Hanulak, Cezary Harasimowicz, Joanna Jagiełło, Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Jona Jung, Grzegorz Kasdepke, Marta Kisiel, Katarzyna Kołodziej, Barbara Kosmowska, Agata Królak, Igor Kubik, Marta Kurczewska, Grażka Lange, Joanna Olech, Anna Onichimowska, Paweł Pawlak, Adam Pękalski, Andrzej Pilichowski-Ragno, Jola Richter-Magnuszewska, Grażyna Rigall, Joanna Rudniańska, Joanna Rusinek, Michał Rusinek, Katarzyna Ryrych, Piotr Socha, Zofia Stanecka, Przemek Staroń, Marcin Szczygielski, Marianna Sztyma, Adam Wajrak, Anna Wielbut, Rafał Witek, Daniel de Latour
Wszystkie kolo... Mariusz Andryszczyk...

Okładka książki Roślinkowa książka Alicja Krzanik, Anna Salamon
Roślinkowa ksi... Alicja Krzanik, Ann...
Okładka książki Etnogadki, opowiastki o dawnych obrzędach i zwyczajach Monika Michaluk, Witold Przewoźny, Michał Stachowiak
Etnogadki, opo... Monika Michaluk, Wi...
Okładka książki Moja mama, mój tata Joanna Bartosik, Swędrowska Małgorzata
Moja mama, mój... Joanna Bartosik, Sw...

Mega urocza i słodka książka. Zachęca do interakcji z psem, napewno dzieci mogą mieć przy tym uciechę. ;)

Pierwsza, piękna kreatywna książka jaka ukazała się na rynku dla psa i jego właściciela.
Przeznaczona jest do wspólnego czytania z psem.
Laikowi wydawać się może, że to bardzo śmieszne stwierdzenie.
Oczywiście ,że to nie jest specjalnie skonstruowana książka, o której słyszałam, że zagranicą takie istnieją ; ze specjalnymi okularami, żeby pies rozróżniał obrazy.
Raczej nie o to chodzi.
Tu chodzi o więź z psem, żeby poświęcić mu jeszcze więcej czasu, porozmawiać z nim po prostu.
Człowiek wtedy nabiera dystansu, uspokaja się w tym szalonym ,zabieganym świecie.
I obie strony korzystają.

Jeszcze inne spojrzenie na książkę dziecko-pies.
Pierwsze proste słowa, które ono potrafi odczytać i cieszy się przez to, okazując ogólną radość, a tę uciechę okazuje swojemu psu. W ten sposób zacieśnia się więź między nimi.
Wszystko zależy też od inwencji dziecka, jak bardzo się wczuje w rolę lektora.
Czy same słowo piłeczka będzie tylko odczytaniem danego wyrazu, czy przy tym świetna zabawa w rzucaniu piłeczki psu.
I pozostawmy to dzieciom, są bardziej kreatywne na zabawie od nas.

Książka jest dużego formatu, o sztywnej okładce.
Zawiera wielkie, ale bardzo proste ilustracje.
Kto wie? może twój piesek jest tak mądry ,że odróżni obrazki.

Do dzieła ! Nie bójmy się rozmawiać z własnymi czworonogami, na pewno odpłacą nam za to stukrotnie.

Przeznaczona jest do wspólnego czytania z psem.
Laikowi wydawać się może, że to bardzo śmieszne stwierdzenie.
Raczej nie...

Psy od zawsze były w moim życiu. Od dziecka pamiętam wpatrzone we mnie, ufne oczy czworonożnego przyjaciela i wiem, że to wielki przywilej wychowywać się z psem w domu. Te zwierzęta uczą nas oddania, wierności i oczywiście miłości... czyli tego, czego często nam brakuje. Psy nie kłamią, nie oszukują, nie kręcą (chyba że ogonem z radości) i zawsze bezbłędnie odczytują nasz nastrój.
Psem mojego życia była suczka Koka - "rasowy kundel" ma się rozumieć. Była z mną bardzo długo i wniosła w moje życie radość, energię, trochę pogryzionych butów i ruch... a jak wiemy, ruch to zdrowie. Koka była niezwykła i kiedy zdechła poczułam, że już takiej drugiej Koki nigdy nie znajdę. Wesoły, mały, sprytny piesek z wielkim sercem - tak... to była moja przyjaciółka, bo naprawdę PIES JEST NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA. I tak jak koty uwielbiam, tak psy kocham.
KSIĄŻKA DLA PSA Moniki Hanulak i Grażki Lange jest ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy z psami są za pan brat. To książka dla nich, dla tych czworonożnych, oddanych nam wariatów. Uważam, że jest to niezwykle interesujący projekt, trochę zabawny, trochę przekorny, trochę wystawowy. Mamy tu do czynienia z minimum tekstu i maksimum ilustracji - a ilustracje są specyficzne, merdająco-rozszczekane i czasem nawet kleszcz się zdarzy między jedną a drugą kartką. Powiedziałabym, że wszystko jest tu jednak minimalistyczne, bo nawet wielkie obrazy mają w sobie prostotę, zabawę formą, kształtem i stonowanym kolorem. Tworzy to wrażenie schludności, które połączone z wielkim formatem i pięknym papierem robi świetną robotę.
KSIĄŻKA DLA PSA, podobnie jak jej siostra KSIĄŻKA DLA KOTA, to pozycja bardzo dobra na prezent dla miłośnika tych zwierząt. Możecie być pewni, że będzie to podarunek sprytny i wywoła uśmiech na twarzy psiarza, lub kociarza. Widzę te pozycje jako oryginalne, fikuśne książki z konkretnym przeznaczeniem.
Jak już wyżej wspomniałam piękny papier, wieki format i do tego okładka zrobiona z grubej tektury sprawiają, że pozycja ta jest ładna i zdecydowanie przykuwa wzrok. Więc wszyscy psi przyjaciele - książka w dłoń i Hau! Hau!

dla wiernego Hau! Hau!
7/10
Wydawnictwo Dwie Siostry

Wydawnictwo Dwie Siostry to dla mnie sztos sztosów jeśli chodzi o książki - wszystkie książki!
Mówię całkiem serio - to, co wydają, zawsze sprawia nam ogrom szczęścia i pozostaje na długo w naszych sercach!

Te dwie pozycje przyszły do nas wczoraj i... no szok!
Innowacyjna.
Pełna nowych pomysłów.
Najbardziej oryginalna z oryginalnych.
Wyjątkowo wyjątkowa.
Sprawiająca, że wyobraźnia Twoja i Twojego dziecka rozszerza swoje horyzonty.
Jest przepisem na nudę i kreatywnym sposobem na zabicie czasu.
Dobra dla miłośników tych zwierząt, ale nie tylko.
Powiedziałabym, że interaktywna; bo nakierowuje, ale to Wy sami decydujecie co i jak.
Pięknie wykonana, w dużym formacie z twardą oprawą.
Może stać się ponadczasową pamiątką.
Książka typowo obrazkowa, ale nic nie zaszkodzi, jak coś na niej napiszesz (według mnie będzie jeszcze bardziej wartościowa).

Powiem krótko! W okresie świątecznym postaram się zaspamować Was propozycjami tego Wydawnictwa. Wiecie czemu? Nie możecie ich przegapić - są tak świetne!

Dzięki za zaufanie Wydawnictwu Dwie Siostry. Kochamy Was! Serio! [Ciekawe czy wszyscy moi znajomi nie mają dość moich prezentów^^ Ciągle kupuję coś od Was! :) ]

Te dwie pozycje przyszły do nas wczoraj i... no szok!
Innowacyjna.
Pełna nowych pomysłów.
Najbardziej oryginalna z oryginalnych.
Wyjątkowo wyjątkowa.
Sprawiająca, że...

• Psie
  • Psie 🐶🐶🐶
  • Edukacyjne
  • Dziecięce
  • Kynologia

Dodaj cytat z książki Książka dla psa