Plandemia Covid-19. To dopiero początek

Oficyna Wydawnicza WEXEL
2021-07-07
2021-07-07
Plandemia Danuta Mikołajewska Covid-19 pandemia fake news teorie spiskowe

Ciekawa, potrzebna książka. Warto przeczytać!!

Ciekawa, potrzebna książka. Warto przeczytać!!

Książka mówi wszystko o manipulacji owcami. Ci co dali jeden to trole systemowe! Zarządzają nami banksterzy i przestępcy farmaceutyczni.

Książka (10/10) podaje fakty, a te są następujące:

1. W 2009 roku WHO radykalnie złagodziła definicję pandemii, która obowiązuje do dnia dzisiejszego.

2. Testy PCR są niewiarygodne, bowiem nie identyfikują rodzaju wirusa. Nadto powyżej 33 cykli zawsze dają wyniki pozytywnie dodatnie. Te wszystkie "nowe przypadki, "i "nowe zakażenia" to właśnie dodatnie wyniki testu.

3. Tzw. "szczepionki na covid" zostały dopuszczone warunkowo. A to oznacza radykalne skrócenie okresu badań nad bezpieczeństwem i powikłaniami.

4. Niemalże wszyscy, co zmarli rzekomo na covid, mieli choroby współistniejące.

5. Twierdzisz, że "miałeś covid-a, więc to straszna choroba"? A jak sądzisz, ile jest wirusów, jakie atakują płuca? Około stu. Nie, nie jeden wirus - celebryta, o którym stale gadają w telewizorze. I jakoś grypa zniknęła. Bo testy PCR nie rozróżniają między grypą a koronawirusami.

Ci, którzy dają niską ocenę tej książce, wydają sobie jak najgorsze świadectwo. Najzwyczajniej widzą, jak bardzo telewizorek ich zmanipulował, i zamiast choćby podjąć próbę wyrwania się z telewizyjnego amoku, dalej tkwią w telewizyjnej hipnozie. Wiecie, ile umiera w Polsce osób każdego dnia na typowe choroby? 1200 - 1300. Na same nowotwory 350. Ale dla was jest tylko covid. Dodatkowo te wszystkie statystyki opierają się na niewiarygodnym teście.

Nazywacie nas "szurami", a sami łykacie jak pelikany wszystko, co wam telewizorek powie. Często dusicie się w masce na pustej ulicy. Ale to my jesteśmy płaskoziemcami. Z wami nie ma dyskusji. Bo jedynie wielki jazgot, zero argumentów, ogromna buta oraz telewizyjne przekazy w głowie. To właśnie przez was tracimy wolność. Przez waszą naiwność wobec przekazu medialnego.

A książka jest wspaniała.

Książka (10/10) podaje fakty, a te są następujące:

3....

Trudno znaleźć miejsce gdzie autorka na pewno się myli.

Trudno znaleźć miejsce gdzie autorka na pewno się myli.

2049

Książka „Plandemia Covid-19. To dopiero początek” Danuty Mikołajewskiej jest dla mnie kontrowersyjna.
Do końca nie zgadzam się z poglądami autorki.
Każdy kto jest zainteresowany niech samodzielnie sięgnie po tę książkę.

Do końca nie zgadzam się z poglądami autorki.
Każdy kto jest zainteresowany niech samodzielnie sięgnie po tę książkę.

Danuta Mikołajewska uzyskała tytuł doktora nauk medycznych, specjalisty chorób wewnętrznych. Nabyła odpowiednie kwalifikacje i kompetencje ku wypowiadaniu się na tematy zdrowotne. Odznaczyła się zdrowym rozsądkiem w analitycznym myśleniu. Zauważyła negatywne zmiany w otaczającym nas świecie, więc w książce poruszyła nie tylko tematy zdrowotne.

Pandemia okazała się fałszywką. Wirus był produktem inżynierii genetycznej, a praktyczne jego użycie bronią biologiczną. Obostrzenia, zamknięcie gospodarki, kwarantanny spowodowały głównie szkody ekonomiczne i psychologiczne. Celem nie była ochrona przed śmiertelnym wirusem, lecz zabranie praw i wolności obywatelskich oraz pozbawienie ludzi własności (nieruchomości, samochody, kapitał firmy, oszczędności...). Pogwałcono godność człowieka i konstytucje wielu krajów demokratycznych. Ograniczono prawa obywatelom.

Oto skrótowy schemat pandemii. Celem była władza absolutna. Środkiem do osiągnięcia tego celu był zewnętrzny wróg, czyli wirus. Narzędziem realizującym zlecone zadania były media. Taka sytuacja miała powodować wzrost wpływów wojska i policji, by eliminowały niebezpieczeństwa w osobach przeciwstawiających się fałszowi (obrazom pokazywanym w telewizji) obecnej narracji władzy i nieposłusznych zaleceniom, nakazom, zakazom, nowym pseudoobowiązkom. Ludzie – jak w transie – ulegli lękowi z powodu wirusa i dlatego posłusznie wykonywali wolę władzy, a "panika w praktyce oznacza stan zawężonego postrzegania". W łatwy sposób zostały ograniczone prawa i wolności obywatelskie. Nastąpił serwilizm środowiska naukowego i lekarskiego; "zaniżanie norm i zmiany definicji od lat są stałą tendencją w medycynie, przy czym inspiracja nie pochodzi ze środowisk medycznych". Struktura społeczna zaczęła transformować oraz tracić swoje prawidłowe i normalne cechy. Zaczęła kształtować się polaryzacja w społeczeństwie.

Cytat z artykułu Gazety Polskiej pod tytułem "Masowa psychoza jako broń" autorstwa Jerzego Targalskiego: "Społeczeństwo sterroryzowane strachem o życie nie jest zdolne do stawiania oporu, ponieważ zmieniło się w zbiór jednostek wzajemnie się siebie obawiających. Więzi społeczne zanikają, co na wypadek agresji zewnętrznej pozwala zająć kraj bez jednego wystrzału. Ową psychozę są w stanie wygenerować dwie grupy zawodowe: dziennikarze i politycy. (...) Powstaje masowa psychoza społeczna, której każdy kto się nie podporządkuje zostaje napiętnowany".

Autorka przytoczyła dane liczbowe i właśnie te fakty "mówiły" same za siebie. Zadaniem przeprowadzanych testów było uwiarygodnienie pandemii, "testy dają możliwość manipulowania przebiegiem pandemii w zależności od zapotrzebowania politycznego. Przykład: testowanie górników na Śląsku ". Wskaźniki epidemiologiczne, takie jak śmiertelność, zapadalność, chorobowość, wirulencja – nie uzasadniały paniki wywołanej przez polityków i media. Decyzje rządowe zostały podjęte w sposób arbitralny, bez wzięcia pod uwagę argumentów merytorycznych, czyli racjonalnych, a oparto się na emocjonalnej fali... doniesień! Ogromny nacisk na działania rządowe wywierało lobby firm farmaceutycznych. Ta pandemia była majstersztykiem, świetnie obmyślanym planem przez bardzo inteligentnych i przebiegłych ludzi, będących na usługach multimiliarderów, którzy zainwestowali krocie w produkcję branży farmaceutycznej. Społeczeństwo zostało zdominowane przez dezinformację. "Technologia informatyczna umożliwia tworzenie niezwykle sugestywnego obrazu multimedialnego. Obrazu noszącego wszelkie znamiona autentyzmu, ale niebędącego prawdziwym odzwierciedleniem rzeczywistości". "(...) świat wykreowany przez telewizję jest światem bajki". Obrazy telewizyjne głęboko wzbudzały duże emocje, a w takim pobudzonym stanie było brak refleksji, nastąpiła blokada racjonalnego myślenia. "Pozbawieni nadziei emeryci, mający do dyspozycji wyłącznie niepokój i udrękę, spędzają starość w towarzystwie telewizji. Dziś ich przerażenie osiągnęło apogeum".

Nasunęło się wiele pytań. "Jak to możliwe, że administracyjne granice chińskich prowincji okazały się dla wirusa naturalną przeszkodą, a strefy klimatyczne i oceany nie stanowiły żadnej?" Dlaczego wirus tak słabo działał w Afryce, gdzie zwykle wybuchają epidemie siejące śmiertelne żniwo? Dlaczego najbardziej zostały zaatakowane państwa o najlepiej rozwiniętej demokracji i najlepszym standardzie życia? Dlaczego w niektórych dziwnych przypadkach wirus nie przekraczał granic państwowych, czyżby intuicyjnie wyczuwając, że nie wolno nielegalnie ich przekraczać?

"(...) w miarę rzekomego rozprzestrzeniania się koronawirusa drastycznie zmniejszyła się liczba zachorowań na grypę. Rozważania podsumujemy dowcipem: >>Mówi grypa do korony: Jestem groźniejsza, zabijam więcej ludzi. Na to korona: Ale ja mam lepszy marketing<<".

Maseczki nigdy nie chroniły przed koronawirusem, SARS-Cov-2 był "przynajmniej dziesięciokrotnie mniejszy od przestrzeni pomiędzy nićmi. To tak, jakby zamykając furtkę od ogrodu, usiłowano wzbraniać wstępu komarom. Stężenie dwutlenku węgla pod maseczką uważa się za porównywalne z długo niewietrzonym pomieszczeniem. Wewnętrzna powierzchnia sprzyja zatem kumulacji mikroorganizmów, powodując, że ryzyko zarażenia rozmaitymi drobnoustrojami dzięki maseczce paradoksalnie wzrasta".

Danuta Mikołajewska wyjaśniła kwestię osławionych respiratorów. Podłączenie pacjenta do tego urządzenia pomogło mu... odejść na tamten świat, a nie uzdrowić go! Tylko około dwudziestu procent pacjentów przetrwało taką terapię, a potem u nich pojawiło się mnóstwo powikłań, w tym nastąpiło dwudziestokrotnie częściej zapalenie płuc, co przy tak osłabionym organizmie często doprowadziło do śmierci.

Autorka pisała o papieżu Franciszku, ponieważ jego zachowanie stanowiło element plandemii wzmacniany na płaszczyźnie religijnej. Ów namiestnik świętego Piotra utworzył 13 grudnia 2020 roku Radę na rzecz Inkluzywnego Kapitalizmu, by usankcjonować działania najbogatszych światowych przedsiębiorców (Rothschildów, Rockeffelerów...). Papież sprzyjał idei Nowego Porządku Świata (New World Order),podważał tradycję Kościoła, promował szczepionki – czyżby był wilkiem ubranym w owczą skórę? Jego zachowanie okazało się podobne do demontażysty Kościoła od wewnątrz. Oto tego przykłady: brak katolickiego powitania, przyklękania, znaku krzyża i błogosławieństwa na placu świętego Piotra; obnoszono po Ogrodach Watykańskich pogańskiej figury Pachamamy (bogini ziemi – według Inków); deklaracja z Abu Zabi podważyła pochodzenie Jezusa Chrystusa; adhortacja "Amoris laetitia" o rozwodach; encyklika "Fratelli tutti" z neomarksistowskim nawoływaniem; wsparcie islamizacji (chcącej unicestwić chrześcijaństwo!) Europy; "lewicowe spłycenie nauki o człowieku. O Bogu niewiele, o Chrystusie prawie wcale".

Ciekawostki: Laboratorium w Wuhan mieściło się przy Gaoxin Road 666 – dziwna zbieżność z szatańską liczbą. Szczepienia przeciw tężcowi w Kenii w marcu 2020 roku były akcją sterylizacji kobiet "po cichu", ale depopulacyjny przekręt medyczny wyszedł na jaw. Podobny proceder przeprowadzono już wcześniej na Filipinach, w Meksyku i w Nikaragui – wszędzie pod auspicjami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Negatywy rażące moje oczy: druk zawierał błędy interpunkcyjne (brak kropki czy przecinka) i niewłaściwe formy wyrazów. Autorka nie nabyła umiejętności budowania pięknych zdań, ale przekazywana treść była zrozumiała. Z tych przyczyn obniżyłem ocenę do 9 gwiazdek.

Pandemia okazała się...

Przez takie idiotyczne książki i kretynów / kretynki je piszące ta epidemia nigdy się nie skończy i ludzie nadal będą umierać. Wydawanie takich bzdur powinno być karalne.

Autorka prowadzi gabinet homeopatyczny, w którym naciąga ludzi. Za takie działania i wydawanie książek pełnych kłamstw powinna co najmniej stracić prawo do wykonywania zawodu (jeżeli faktycznie ukończyła studia medyczne, jak twierdzi),a później stanąć przed sądem za wyłudzanie pieniędzy i krzywdzenie ludzi.

Jeśli nadal nie wiesz, o co chodzi z aferą "koronawirusową", ta książka wyjaśni Ci, na czym polega fikcyjna "pandemia", kto za nią stoi i na niej korzysta, jakie szkody powodują szczepienia i maski oraz jak to w ogóle możliwe, że na pozór inteligentni ludzie dali się nabrać na to największe oszustwo w dziejach. Polecam. A na https://evolu.pl/recenzja/plandemia/ - mój obszerniejszy komentarz - zapraszam.

Wg autorki "Kod genetyczny wirusa COVID-19 nie został dotąd poznany. Ktokolwiek go złamie otrzyma Nagrodę Nobla"... Proszę nie czytać tych bzdur, kod genetyczny wirusa SARS-CoV-2 (bo Covid-19 to nazwa CHOROBY, NIE WIRUSA) jest DOSKONALE ZNANY, bo wirus został ZSEKWENCJONOWANY i wszystkie niezbędne informacje, WRAZ Z SEKWENCJAMI wariantów dostępne są w bazie NCBI.

Bardzo dobra książka, o obecnej sytuacji "pandemicznej". Do nabycia bezpośrednio od autorki na stronie plandemia.net.pl lub mikolajewska.net.pl

• Legimi audio
  • #WyzwanieLC2022