Mój dom. Moje niebo. Kalendarz 2022

WAM
2021-09-09
2021-09-09
kalendarz religia

Drugi rok z rzędu jestem szczęśliwą posiadaczką kalendarza stworzonego przez Kasię Olubińską. Zauraczam się wyglądem, pastelowymi kolorami, jednak to, co kryje w środku kalendarz 2022 jest zachwycające, pokrzepiające, piękne i przede wszystkim pisane prosto z serca.
Kasiu, zawsze Cię mam przy sobie. Dzięki tym przypisom, treściom, przypominasz mi, co jest w życiu najważniejsze. Wzmacniasz wiarę i przynosisz nadzieję.
Podsumowując ten rok, zerkając na notatki zapisane w Kalendarzu w wielkim mieście, znalazłam same dobre rzeczy. Wpisane mam tam mnóstwo nazwisk nowo poznanych osób, piękne, ciekawe przygody, przepisy, które trafiały z żołądka do serca, ważne zdania, zmieniające życie, przypominajki o Adoracji dla małżeństw starających się o potomstwo, każdego 8 dnia miesiąca, niezwykle ważne dla mnie wydarzenie w tym roku. Jestem wdzięczna za te szczęśliwe chwile i teraz w roku 2022 będę zapisywała też same cudowności, jakie świat i Aniołowie przyniosą.

Świetny pomysł na prezent w każdej chwili.
Bardzo bardzo polecam.

Pastelowy, jasny, ciepły i przytulny... taki jest ten kalendarz. Niczym dom. Wypełniony wdzięcznością, dobrymi myślami, cytatami i przepisem na drożdżówkę mamy. Jeśli szukacie wyjątkowego pomysłu na prezent, to właśnie go znaleźliście. Idealny dla mamy, siostry, przyjaciółki. Wniesie w życie obdarowanej spokój i ukojenie. Polecam!

Już od początku przykuł moją uwagę! Uwielbiam panią Kasię Olubińską i cieszę się, że mam ten kalendarz w swoim ręku! Jest cudowny! Na początku przepiękna wklejka, kalendarzowy spis na 2021, 2022 i 2023 rok! Czuć tu dużą dbałość o detale, a nade wszystko dużo włożonego serca od autorki. Bardzo spodobało mi się to, że na każdej stronie są podawane cytaty bądź dobre rady. Przy każdej porze roku autorka dodaje kilka słów od siebie, a nawet... Przepisy! Nade wszystko jest dużo miejsca na notatki, więc...Bardzo polecam! Wspaniały prezent dla bliskiej nam kobiety!

kobieca okładka,
cudowna wyklejka w środku,
cała szata graficzna jest delikatna, spokojna a do tego wypełniona cytatami z najnowszej książki Bóg w moim domu,
a na każdą porę roku można przeczytać wzruszające teksty Kasi❤️🙌
w kalendarzu znalazły się nawet przepisy na wakacyjną drożdżówkę z owocami i przepyszne świąteczne pierniczki😉

Na żywo kalendarz prezentuje się jeszcze piękniej, gabaryty jego nie są za duże, format sprawia że jest poręczny- w sam raz do torebki, oprawa twarda.
Jego układ jest bardzo wygodny – jedna strona na tydzień i miejsce na notatki

kobieca okładka,
cudowna wyklejka w środku,
a na każdą porę roku można przeczytać wzruszające teksty Kasi❤️🙌

Na żywo kalendarz prezentuje się...

• Czytane wielokrotnie💖💖💖
  • ♥ Biblioteczka domowa