Royal. Dzikość i krew

Okładka książki Royal. Dzikość i krew Victoria Ashley
Okładka książki Royal. Dzikość i krew
Victoria Ashley Wydawnictwo: Editio Cykl: Savage & Ink (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Savage & Ink (tom 1)
Editio Red
Royal Savage
Editio
2022-04-19
2022-04-19
2015-12-10

Dość przyjemna historia w nieprzyjemnych okolicznościach. Główni bohaterowie od razu na siebie wpadają i w zasadzie już nic ich nie rozdziela, nie ma żadnych zwrotów akcji. Kilka momentów było po prostu głupich, jak ta fontanna, kojarzy mi się z filmami romantycznymi i scenami na lotnisku. Nieźle napisane, fajne postacie ale fabuła mogła być bardziej podkrecona

To była naprawdę dobra książka. Główne postacie są mocne i charakterne, zadziorne i mroczne. Dużym światłem dla Royala i jego tragicznej przeszłości okazała się Avalon, która tylko łakneła prawdziwej miłości. Znajdziemy tu dużo erotyki, dość mocnej wiec nie dla każdego. Polecam bo jest ogień 🔥🔥🔥🔥 Z chęcią bym przeczytała kolejną część😁😁

Gorący romans, przystojny i zbuntowany główny bohater i kobieta, która przewraca jego życie do góry nogami. W książce dużo się dzieje, bohaterowie są aktywni, akcja jest dynamiczna. Jak dla mnie świetna historia. Ma w sobie mroczny klimat, a niegrzeczny główny bohater przyciągnie czytelniczki.

😈 Recenzja 😈

Tytuł: Royal
Autor: Victoria Ashley
Wydawnictwo: Editiored

Avalon to śliczna oraz delikatna dziewczyna za razem bardzo silna. Jest fryzjerką, ma bardzo zwariowaną przyjaciółkę Madison oraz chłopaka który jest strasznym pracoholikiem i widać że to kwestia czasu za nim się rozstaną.
Pewnej imprezy wpada ona do pokoju w którym spotyka mężczyznę, niestety zaraz ucieka.

Co wydarzy się dalej?

Tym tajemniczym mężczyzną jest Royal, który jakie czas temu stracił narzeczoną w dość bardzo drastyczny sposób. Jego codzienność to mrok który otacza go całego. Jedyne co daje mu ukojenie to tworzenie pięknych dzieł na skórze ludzi.

Jest to książka o tworzącej się miłość, która leczy złamane serca i pomaga w odbudowaniu samego siebie. Jest również o mroku, który pochłania ludzki umysł i ciało. Namiętności, która potrafi obezwładnić zmysły, a przede wszystkim o tej dwójce która mimo przeciwności losu tworzy piękny i zgrany związek.

Bardzo szybko się czyta, jak już zaczynasz nie masz ochoty skończyć. Autorka bardzo fajnie wykreowała bohaterów, akcja jest szybka nie ciągnie się i jest płynna.

Polecam wam tą książkę ponieważ jest nie wiele książek które aż tak zapadły mi w pamięć i pewnie nie raz do niej wrócę.

😈 Recenzja 😈

Tytuł: Royal
Autor: Victoria Ashley
Wydawnictwo: Editiored

Prymitywna i wulgarna. Od samego początku tylko o pieprzeniu. Kobiety zachowują się jak nimfomanki, a mężczyźni traktują je jak przedmioty. Nie dałam rady. Jak dla mnie dno.

"Royal" to historia młodej, ładnej fryzjerki -Avalon i tytułowego Royala - wytatuowanego motocyklisty i jednocześnie właściciela baru, który kilka miesięcy wcześniej tragicznie utracił narzeczoną.
Royal to również przyrodni brat chłopaka Avalon, jednak obaj mężczyźni bardzo się od siebie różnią.
Avalon nie powinna zadawać się z kimś tak niebezpiecznym jak Royal, jednak będzie ją do niego ciągnęło.

Dlaczego sięgnęłam po tę książkę?
Widziałam, że zbiera dobre opinie, poza tym wpadła mi w oko okładka, więc stwierdziłam, że muszę ją przeczytać!
Historia głównych bohaterów okazała się całkiem fajna i mogę powiedzieć, że dobrze spędziłam z nią czas, choć zaznaczę, że nie przeżyłam efektu wow.
Była brutalna, oryginalna, trochę wulgarna - ale weźcie sobie pod uwagę, że mamy tu do czynienia z motocyklistami.
Jedną z najlepszych rzeczy okazała się kreacja Royala.
To mężczyzna intensywny, groźny oraz przepełniony bólem i cierpieniem. Ma jednak dobre serce i jest opiekuńczy. Wszystko to sprawia, że łatwo stracić dla niego głowę.

Jeśli lubicie ostrzejsze klimaty to polecam.
Ta książka dostarczy wam trochę emocji w leniwy wieczór:p

Avalon nie powinna zadawać się z kimś tak niebezpiecznym jak Royal, jednak...

Sugerując się wysokimi ocenami sięgnęłam po tą książkę i jestem zawiedziona, ponieważ w podobnym klimacie jest kilka innych książek, które naprawdę do mnie dotarły. Tutaj poznajemy Royala, który stracił ukochaną i nie potrafi się po tym pozbierać, co jest zrozumiałe. Jest zamknięty w sobie i jak to ciągle autorka powtarza otacza go mrok, z którego nigdy nie wyjdzie. Ciągłe powtarzanie tego samego i w kółko robienie tych samych błędów jest dla mnie irytujące. Royal nawet będąc z Avalon ucieka, piję i pogrąża się w mroku. Avalon z kolei jest w beznadziejnym związku, wie o tym i nic z tym nie robi przez jakiś czas - głupota. Na dodatek myślałam, że to dziewczyna z pazurem. Niestety pomyliłam się, ponieważ jej desperacka miłość do Royala była żenująca. Na wszystko się zgadzała i prosiła jak piesek o uwagę. Nie znoszę kobiet tak bardzo nudnych i biernych.

🌺 Recenzja 🌺

Royal Savage jest tatuażystą, nawet jednym z lepszych, lecz trzymał coś strasznego głęboko w sobie. Stracił bliską osobę i nie jest w stanie się po tym otrząsnąć. Avalon Knight jest uosobieniem delikatności. Mimo wszystko potrafiła zawalczyć o siebie i właśnie to zrobiła, kończąc związek z Coltonem. Po tym na jej drodze pojawił się Royal. Wtargnęła w jego życie i wywróciła je do góry nogami. Nie wiedzą tylko, że decydując się na relacje, wiele ryzykują.

„Royal. Dzikość i krew” bardzo mnie zaciekawił swoim opisem i chciałam się przekonać czy przypadnie mi do gustu. Po tym jak Avalon wybiera się z przyjaciółką na imprezę, przez przypadek i zamieszanie, natrafia na spojrzenie mężczyzny, którego miała nigdy nie zobaczyć. Na następny dzień jakoś o tym zapomina, gdy pomaga swojemu chłopakowi w przyjęciu. Szczerze mówiąc, to nie wiem dlaczego była z kimś, komu nawet nie odpowiadało jej imię. Zupełnie do siebie nie pasowali, choć i tak uważam za sukces, że Avalon tak długo z nim wytrzymała. Royal nie mógł się powstrzymać od wspominania niezwykłych oczu pewnej nieznajomej, jakie zobaczył na imprezie przyjaciela. Mężczyzna jest całkowitym przeciwieństwem Coltona i może właśnie to sprawiło, że czuła się przy nim wolna i bez ograniczeń, a przecież w relacji z kimś właśnie o to chodzi. Nie o zmianę drugiej osoby by przypodobać się innym, a zaakceptowanie jej w całości, z wadami i zaletami.

Jest to moje pierwsze spotkanie z Victorią Ashley i było ono nawet udane. Może nie będzie to jedna z moich ulubionych historii do której będę wracać, ale na pewno nie męczyłam się czytając tę książkę, a dobrze spędziłam z nią czas. Niestety nie wszystkim spodoba się historia Avalon i Royal’a przez język jakim jest napisana. Niektóre wątki czy tematyka tego wymagały, a według mnie dodatkowo mogł stanowić ich podkreślenie. Na razie nie mam ogromnej potrzeby, żeby poznać kolejne tomy z tej serii, ale myślę, że kiedyś i tak to zrobię.

🌺 Recenzja 🌺

Książka bardzo mi się podobała. Fajna, oryginalna historia. Są motocykle co bardzo lubię ale bez MC dlatego troszkę inaczej ale dla mnie na plus. Coś nowego. Coś świeżego ... polecam.

Royal Savage to mężczyzna, który dwa lata wcześniej przeżył niewyobrażalną tragedią tracąc kogoś, kogo kochał całym swoim sercem i nie wiedział, że jego szczęście zostanie mu odebrane nagle i brutalnie. Mężczyzna pała chęcią zemsty na tych, którzy doprowadzili do tej tragedii i nie spocznie, póki sam nie wymierzy sprawiedliwości, bo tego, co się wydarzyło nie da się wybaczyć.

Avalon Knight to 22-letnia dziewczyna, która od 6 miesięcy żyje w związku z mężczyzną, który nie wzbudza w niej wielkich uczuć, jednak chce mu dać szansę. To wszystko zmienia się, kiedy kobieta przypadkowo spotyka Royala, który wzbudza w niej potężne pożądanie i uczucia, które wszystko zmienią.

Czy Royal da szansę uczuciu, które pojawiło się pomiędzy nim, a Avalon? Przeczytajcie sami.

„Royal. Dzikość i krew.” jest książką, która potrafi wedrzeć się w głąb serca. Nie jest to zwykła historia o wielkiej miłości od pierwszego wejrzenia. Jest to historia dwójki ludzi, którzy spotkali się przypadkiem. Royal nie zapomniał tego, co zniszczyło jego życie, jednak poznanie Avalon daje mu szansę na to, żeby to życie odbudować. Avalon z kolei to kobieta, która sprawiła, iż ją podziwiałam. Nie poddała się, kiedy musiała walczyć i przede wszystkim wzięła na swoje barki ciężar, któremu nie każdy by podołał.

Myślę, że jeśli lubicie książki, które skłaniają do refleksji to przeczytajcie Royal. Dzikość i Krew. Myślę, że ta historia jest wyjątkowa ze względu na bohaterów. Royal – za powłoką twardego mężczyzny, skrywał naprawdę wielkie serce. Avalon – waleczna dziewczyna, która potrafiła poczekać, bo ten mężczyzna sprawił, że w końcu czuła.

Jeśli się wahacie to mogę rozwiać Wasze wątpliwości i powiedzieć Wam, żebyście sięgnęli po tą książkę.

• Romans

Dodaj cytat z książki Royal. Dzikość i krew