Three to Get Deadly

Okładka książki Three to Get Deadly Janet Evanovich
Okładka książki Three to Get Deadly
Janet Evanovich Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: Stephanie Plum (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Stephanie Plum (tom 3)
Three to Get Deadly
Penguin Books
1997-11-01
1997-11-01

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Uwielbiam tą serię, poprawia mi humor.
Dwie poprzednie były świetne, ta też jest.
Babcia Mazurowa pięknie daje do wiwatu. Zresztą praktycznie każda wizyta Stephanie w domu bawiła mnie do łez.
Tu nie da się za dużo napisać, żeby nie spoilerować. Plus dynamika między Stephanie a Joe 😁

Uwielbiam tą serię, poprawia mi humor.
Dwie poprzednie były świetne, ta też jest.

Scena na korytarzu z sąsiadami, cudowna.

Scena na korytarzu z sąsiadami, cudowna.

Dla rozrywki.

Dla rozrywki.

Plum coraz ciekawsze ma historie. Bardzo podobała mi się ta część. Za jakiś czas wrócę do kolejnej nowej przygody.. :)

Polecam

Polecam

Zabawna historia poprawiająca humor.

Zabawna historia poprawiająca humor.

Za dużo trupów... :P Ale książka fajna, tak jak poprzednie ;)

Za dużo trupów... :P Ale książka fajna, tak jak poprzednie ;)

Stephanie otrzymuje kolejne zlecenie. Ma za zadanie przyprowadzić przed sąd starszego, wszystkim znanego z okolicy sprzedawcę cukierków. Wydaje się, że będzie to bułka z masłem. Nic bardziej mylnego. Łowca głów - nasza agentka od spraw specjalnych Stephanie Plum wplątuje się w kolejne tarapaty.

Świetna książka do pośmiania się.

Świetna książka do pośmiania się.

Trzecia część jest zdecydowanie lepsza od dwóch pierwszych. Akcja dużo szybciej nabiera tempa. Steph musi doprowadzić na policję ulubionego przez wszystkich mieszkańców Grajdoła Wujaszka Mo. Z pozoru łatwa sprawa, bo przecież to Wujaszek Mo - okazuje się mieć drugie dno. A jakie to już się dowiecie czytając przygody Łowczyni Nagród. Polecam :)

*Wysunęła lekko podbródek, co zwykle zapowiadało karne działania pedagogiczne, wszystko w jej postawie sugerowało, że gdybym się bardziej przyłożyła do dzielenia pisemnie, to może wyszłabym na ludzi.*

Zacznę od stwierdzenia, że dawno żadna książka mnie tak nie wciągnęła i tak nie rozbawiała na każdym kroku!

Kolejne przygody Stephanie robią się coraz bardziej niebezpieczne, ale i otaczający bohaterkę ludzie mają coraz ciekawsze i momentami rozbrajające charaktery - nie sposób ich wszystkich nie polubić. No i oczywiście ciężko brać wszystkie sytuacje na poważnie, kiedy praktycznie każde dramatyczne wydarzenie jest komentowane jakąś rozbrajającą uwagą.

W wielu aspektach charakter Stephanie jest podobny do mojego, a jej przygody życiowe momentami przypominają moje, także jest to dodatkowy plus dla książki.

Jeżeli ktoś, tak jak ja, jest wielkim fanem komedii kryminalnych, polecam z czystym sumieniem :)

*Włożyłyśmy go do bagażnika głową naprzód, pozostawiając nogi na zewnątrz. Ostrożnie opuściłyśmy klapę i obwiązałyśmy mu nogi sznurkiem.
- Moment - powstrzymała mnie Lula i wyjęła z kieszeni czerwoną chustkę w kwiatki, a potem starannie zawiązała ją w kostkach Harpa. - Nie chcę dostać mandatu. Ponoć gliny się czepiają, gdy coś ci wystaje z bagażnika. Szczególnie jeśli to trup*

Kolejne przygody Stephanie robią się coraz bardziej...

• Janet Evanovich
  • Kryminał