Rysowanie w 10 krokach. Kwiaty

Publicat S.A.
2021-05-26
2021-05-26
Rysowanie rysowanie w 10 krokach Mary woodin

Bardzo bardzo polecam! Dzieki niej stworzyłam pare ładnych prac, które jako prezenty bardzo się podobały. Nauczyła mnie ta książka jak 'geometrycznie' spojrzeć na kwiaty/rośliny i samodzielnie je narysować. Do kolorowania nie używałam kredek tylko akwareli ale i tak i tak wszystko wyszło cacy!

Od czego zacząć? Jak to zrobić? A może odpuścić? Znacie te pytania? Sama jeszcze kilka lat temu stawiałam je sobie oglądając te wszystkie piękne rysunki na instagramie i wątpiłam w swoje możliwości. Spędziłam masę godzin na szukaniu tutoriali, by dowiedzieć się od czego zacząć. Jednak, gdybym dopiero teraz zaczynała swoją przygodę z rysowaniem i malowaniem, to ta książka byłoby moją pozycją obowiązkową.
A teraz kto tak jak ja, ma problem z rysowaniem nowych kwiatów, które nie wychodzą tak jak powinny, i koniec końców kończy stale na tych samych, pojawiających się dosłownie wszędzie? Jeśli macie podobnie, to uwierzcie mi, ta książka odmieni Wasze życie. Chcielibyście namalować kwiaty wiśni? Nic prostszego wystarczy wziąć ołówek, papier i otworzyć książkę, by śledzić krok po kroku jak narysować dany kwiat. Projektów jest mnóstwo, bo aż 75, począwszy od zwykłych kwiatów po całe kompozycje bukietów. Przyznajcie, czy to nie brzmi wspaniale? By móc wypróbować każdy z nich i udowodnić, że potrafimy więcej niż nam się wydaje?

Jak ja uwielbiam takie książki ❤️.

Jeśli chcielibyście nauczyć się rysować kwiaty, lub doszkolić się w tym temacie, to ta książka będzie idealna dla Was:).
Znajduje się tutaj aż 75 projektów! Można się nauczyć nie tylko w jaki sposób je rysować, ale także poznać niektóre gatunki roślin. Ponadto autorka na koniec podaje paletę barw i wskazówki w jaki sposób najlepiej pomalować rysunek.
Większość kwiatów jest stworzona z podobnych kształtów bazowych, co sprawia, że ich rysowanie nie jest aż takie trudne, jak nam się wydaje, więc każdy może spróbować swoich sił.
Piękne kwiatowe wykończenie każdej strony sprawia, że ma się większą chęć tworzyć i tworzyć...
Oj będę do tej książki wracać i to bardzo często ❤️.

Za egzemplarz książki dziękuję Wydawnictwu Publicat SA.

Jak ja uwielbiam takie książki ❤️.

• Wyp. z Biblioteki :)
  • Fragmenty