Nim odnalazła nas miłość #2

Okładka książki Nim odnalazła nas miłość #2 Tomo Kurahashi
Okładka książki Nim odnalazła nas miłość #2
Tomo Kurahashi Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Nim odnalazła nas miłość (tom 2) Seria: Boys Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Nim odnalazła nas miłość (tom 2)
Boys Love (Studio JG)
いつか恋になるまで (Itsuka koi ni naru made)
Studio JG
2021-02-26
2021-02-26
Anna Koike
dramat romans szkolne życie yaoi manga

Jest to jedna z moich nielicznych typowych romansów yaoi jakie do tej pory czytałam. Trochę szkoda, że nie przeczytałam tego przed "Rodzinką od zaraz", ale poprostu wrócę do tego sequela i jeszcze bardziej będę cieszyć się z lektury. Zdecydowanie warto to było zakupić między innymi po to, by lepiej poznać naszych bohaterów. Bardzo polecam. <3

Tylko ta cenzura... :/

Tylko ta cenzura......

Tomik drugi podobnie szybko pochłonięty tak jak pierwszą część. Widać jak bardzo autorka się poprawiła w swoim fachu. Żałuję jedynie, iż polskie wydanie nie połączyło obu tomików i nie wydało jako jeden gruby. Oraz brak mi odrobiny więcej stron na reakcję rodzinki na nowiny od dwóch głównych bohaterów. Mimo to bardzo przyjemnie się to czytało i teraz pierwotna część - "Rodzinka od zaraz" ma dużo więcej sensu. Polecam przeczytać najpierw te dwa prequele, od razu lepiej zna się bohaterów.
Podsumowując radosna historia o dorastaniu, zakochaniu się i radzeniu sobie z nowymi uczuciami.

Ten tom w zasadzie bardzo się nie różni od pierwszego.
Tyle że teraz chłopcy są w związku i muszą się zmierzyć z różnymi problemami.

Jako całość seria urocza, ale nie chwyciła mnie jakoś szczególnie za serce. Aczkolwiek głowni Chiaki i Kazuma to świetna para, bardzo się cieszę, że nie mają stereotypowych charakterów, jak to zwykle bywa w bl.

Ten tom w zasadzie bardzo się nie różni od pierwszego.
Tyle że teraz chłopcy są w związku i muszą się zmierzyć z różnymi problemami.

1931

Można sobie poczytać. Szału jak na moje nie robi, ale poczytać można.

Można sobie poczytać. Szału jak na moje nie robi, ale poczytać można.

Podobała mi się ta manga. Przez chwilę zrobiło mi się tylko smutno z powodu Tomoe i nauczyciela.

• Manga
  • Yaoi