Nim odnalazła nas miłość #1

Okładka książki Nim odnalazła nas miłość #1 Tomo Kurahashi
Okładka książki Nim odnalazła nas miłość #1
Tomo Kurahashi Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Nim odnalazła nas miłość (tom 1) Seria: Boys Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Nim odnalazła nas miłość (tom 1)
Boys Love (Studio JG)
いつか恋になるまで (Itsuka koi ni naru made)
Studio JG
2020-11-20
2020-11-20
Anna Koike
romans yaoi manga

Bardzo przyjemna historia. Wolałabym ją czytać przed "Rodzinką od zaraz" i taką kolejność też bym polecała, ale mówi się "trudno". Mam nadzieję, że jak skończę drugi tom to przeczytam po raz drugi "Rodzinkę od zaraz". ♡

Ogromna poprawa u autorki, kreska o wiele lepsza i przyjemniejsza w odbiorze. Do tego dialogi i sceny dużo bardziej zrozumiałe, wszystko idzie płynnie i ten tomik aż pochłonęłam. Duża odmiana co do serii. Choć historia sama w sobie niczym szczególnym się nie wyróżnia to jest naprawdę przyjemna.

Ta część jest dużo lepsza niż "Rodzinka od zaraz". Na pewno przeczytam kolejny tom.

Tak długo czekałam by ją przeczytać! W końcu ją mam i mimo cenuzry bardzo mi się podobała :D z pewnością przeczytam 2 tom c:

1907

Ech.., cenzura.

Ech.., cenzura.

Całkiem ciekawy początek.
Choć nie było w tej mandze dużo fabuły, to uczucia bohaterów wypełniły wszystkie istniejące luki. Autorce udało się stworzyć uroczą trójkę przyjaciół, w których skład wchodzi ta zakochana po uszy para. Kreska przepiękna.

Całkiem ciekawy początek.

Lekka i sympatyczna manga. Śliczna kreska. Ale sama historia już wyczerpana jak dla mnie, częsty motyw pojawiający się, w innych mangach tego typu. Nie mniej jednak oceniam na 6 i przeczytam, z ciekawości drugi tom.

• Manga
  • Mangi