Kochaj mnie szeptem

Okładka książki Kochaj mnie szeptem Anna Dąbrowska
Okładka książki Kochaj mnie szeptem
Anna Dąbrowska Wydawnictwo: Amare Cykl: Kochaj mnie szeptem (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Kochaj mnie szeptem (tom 1)
Amare
2021-03-23
2021-03-23
9788382191387
romans miłość uczucia

Zarys książki był nawet ciekawy, ale niektóre momenty były nudne. INa początku Gabi strasznie mnie irytowała. Czytając ta książkę byłam w takim momencie życia, że książka dała mi dużo do myślenia. Końcówka książki mocna.

Książka o głębokich uczuciach i najgorsze jak są skrywane. Mocno chwyciła mnie za serce.

Książka dobra, choć nie czułam sie komfortowo czytając ją, bo niektóre sytuacje irytowały mnie mocno. Trochę przewidywalna. Jednak dobrnęłam do końca i ze względu na przeżycia glownej bohaterki i to, że mogłoby to dotyczyć wielu kobiet warta przeczytania

Ogólnie książka dobra, fajnie się czyta itd. Przykre sceny, które mogłyby dotyczyć wielu kobiet wzruszały ale i denerwowały zarazem

Bardzo ciężka lektura, ale warta przeczytania. Wzbudza wiele emocji.

Bardzo ciężka lektura, ale warta przeczytania. Wzbudza wiele emocji.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetna choć początkowo smutna historia, ciekawe co będzie dalej, polecam

Świetna choć początkowo smutna historia, ciekawe co będzie dalej, polecam

Anna Dąbrowska "Kochaj mnie szeptem" wydawnictwo Amare
Roz.2
Najbardziej lubiłam zajęcia z poetyji,na której wymagano od nas rzeczowej analizy wybranego dzieła.W oparciu o zdobytą wiedzę i własną kreatywność można było popuścić wodze fantazji.Wyrzucić z siebie wiele przemyśleń,co na innych przedmiotach nie było możliwe.Nie znosiłam za to języka łacińskiego z elementami kultury antycznej,na którym łapałam się,że wciąż zerkałam na zegarek i marzyłam o końcu zajęć.Była też pewna rzecz,której nienawidziłam najbardziej na świecie.....
.....
Gabrysia jest studentką polonistyki,zamkniętą w sobie dziewczyną.Zamieszkuje na stancji z Anitą tylko dlatego żeby uwolnić się od swojej matki.Matka,Gabi chce ją kontrolować na każdym kroku.
Pewnego razu Anita wyciąga ją na imprezę gdzie poznaje Eryka,żołnierza który jeździ na misje.Życie Gabi zmienia się,jest pewna że podejmuje właściwe kroki i już nigdy nikt nie będzie jej traktował tak jak matka.
Czy Gabi dobrze zrobiła podejmując takie decyzje?
Czy będzie szczęśliwa?
Czy pogodzi się z matką?
Tego wszystkiego dowiecie się właśnie z tej książki.

Czytając książkę każdą sytuacje mogłam wyobrazić sobie realnie.Ile takich historii jest w naszych czasach o których wiemy ale milczymy.Kiedy przeczytacie książkę,zastanowicie się co jest najważniejsze w związku.
Mam jedno ale do autorki,że tak się książka skończyła i już szukam aby kupić drugą część
Moja opinia 4/5

Anna Dąbrowska "Kochaj mnie szeptem" wydawnictwo Amare
Roz.2

Każda kobieta marzy o bratniej duszy, romantycznej zaskakującej, kochanej ,wspaniała książka, uwielbiam takie książki ,wspaniała autorka. Pozdrawiam 🤗

Książka poruszająca trudne tematy i emocjonująca choc glowna bohaterka czasami była irytujaca

Książka napisana bardzo niskim poziomem, styl pisania autorki nie przypadł mi do gustu.
Poza tym: fabuła momentami wręcz ohydna, nie powodowało to, że chcę czytać dalej, a wręcz przeciwnie - skończyć, bo to było zbyt chore. Oprócz tego, bardzo irytującym faktem było to, że gdy tylko Gabrysia wychodziła z mieszkania, to za każdym razem napotykała tego sąsiada z kartonami. Zawsze z kartonami.
W tej książce nie znalazłam nic, co wzbudzałoby we mnie dalszą chęć czytania lub co wywoływałoby we mnie pozytywne emocje. Czytałam z przymusu.
Niestety nie polecam...

• Przeczytane 2021