Sztuczne światła

Okładka książki Sztuczne światła Anna Nasiłowska
Okładka książki Sztuczne światła
Anna Nasiłowska Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Seria mozaikowa poezja
poezja
Seria mozaikowa
Państwowy Instytut Wydawniczy
2021-01-28
2021-01-28
9788381962001
poezja polska

Tomik ten ma spory potencjał, w niektórych przypadkach widać, że autorka miała świetny pomysł, ale niestety próbowała go za bardzo przeciągnąć na siłę. Po przeczytaniu zostały ze mną tylko dwa dobre wersy:

możesz oddychać
ale się nie zaciągaj

i za te dwa wersy cały tom zyskuje ode mnie +1 gwiazdkę.
Polecam przeczytać, żeby wyrobić sobie opinię, ale niestety wątpię, żeby ktoś się tym zachwycił.

możesz oddychać
ale się nie zaciągaj

i za te dwa wersy cały tom zyskuje ode mnie +1 gwiazdkę.
Polecam przeczytać, żeby wyrobić sobie opinię, ale niestety wątpię, żeby...

nowy tomik Nasiłowskiej? trochę wow, na zasadzie, "że jej się jeszcze chce".

nowy tomik Nasiłowskiej? trochę wow, na zasadzie, "że jej się jeszcze chce".

Fajna książka. :)

Fajna książka. :)

• Poezja
  • Polska
  • Polscy autorzy
  • Poezja
  • Przeczytane w 2022

Dodaj cytat z książki Sztuczne światła