Rasputin. Car bez korony

Okładka książki Rasputin. Car bez korony R. Krakowski
Okładka książki Rasputin. Car bez korony
R. Krakowski Wydawnictwo: XAUDIO Seria: #Osobowości biografia, autobiografia, pamiętnik
#Osobowości
XAUDIO
2020-12-16
2020-12-16

Ciekawa biografia znanego mnicha. Bez zbytniego rozdmuchania.

Ciekawa biografia znanego mnicha. Bez zbytniego rozdmuchania.

Biografia w pigułce, ciekawa.

Biografia w pigułce, ciekawa.

Bez żadnych upiększeń, najważniejsze, a przynajmniej najciekawsze fragmenty z życia Griszki. Audiobook na jedno bieganie.

Taka opszerna notatka na wiki.

Taka opszerna notatka na wiki.

Jest w niej wszystko co potrzeba.

Jest w niej wszystko co potrzeba.

Szybko poszło. Chyba spodziewałam się trochę więcej.

Szybko poszło. Chyba spodziewałam się trochę więcej.

Bardzo ciekawa, zwięzła biografia, nie mogłam przestać słuchać. Okazuje się, że niektóre postaci historyczne i prawdziwe historie z nimi związane są bardziej fascynujące i zdają się mniej prawdopodobne aniżeli te fikcyjne.. :)

Zwięzła, szybka lektura, przybliżająca nieco najważniejsze fakty.

Zwięzła, szybka lektura, przybliżająca nieco najważniejsze fakty.

Krótko, zwięźle, ciekawie i na temat. Rasputin - prosty chłop, którego pragnęły inne kobiety, a przywódcy opierali się na jego intuicji.

• Storytel
  • Audio