Trójprzestrzenie. Modelowanie teorii przestrzeni organizacji

Okładka książki Trójprzestrzenie. Modelowanie teorii przestrzeni organizacji Piotr Pachura
Okładka książki Trójprzestrzenie. Modelowanie teorii przestrzeni organizacji
Piotr Pachura Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Trójprzestrzenie. Modelowanie teorii przestrzeni organizacji
Wydawnictwo Naukowe Scholar
2020-01-01
2020-01-01
przestrzeń organizacja zarządzanie

Książka napisana w bardzo interesujący, przystępny sposób. Ciekawe spojrzenie na opisywane zagadnienie.

Temat mocno zajmujący (dla mnie, jako korposzczura z ponad 20-letnim stażem 😉 Kawał dobrej roboty, która jednak wykracza poza ramy pracy naukowej i dotyka zagadnienia przestrzeni wokół nas, nie tylko w sferze zawodowej. Można skojarzyć dalej - koncepcja „nie-miejsc” jak autostrada z tajemnym przejściem w „1Q84” Murakamiego, czy teorie Baudrillarda – wypisz-wymaluj „Mapa i terytorium” Houellebecqa.

Książka niebanalna od pierwszych zdań wprowadzenia. Udowadnia, że literatura naukowa wcale nie musi być nudna.

Ciekawe spojrzenie na niby-oczywisty temat (czyt. taki, nad którym na co dzień się nie myśli, ale jak już się zastanowić, to nie taka prosta sprawa),czyta się szybko i przyjemnie

Dodaj cytat z książki Trójprzestrzenie. Modelowanie teorii przestrzeni organizacji