Jak otworzyłem mózg. Lekcje życia od neurochirurga

Okładka książki Jak otworzyłem mózg. Lekcje życia od neurochirurga Rahul Jandial
Okładka książki Jak otworzyłem mózg. Lekcje życia od neurochirurga
Rahul Jandial Wydawnictwo: Feeria Science popularnonaukowa
popularnonaukowa
Neurofitness: The Real Science of Peak Performance from a College Dropout Turned Brain Surgeon
Feeria Science
2021-01-13
2021-01-13
Dariusz Rossowski
neuronauka mózg neurochirurgia neurochirurg

Ciekawa, dostarczająca wielu informacji prostym i zrozumiałym językiem.

Ciekawa, dostarczająca wielu informacji prostym i zrozumiałym językiem.

Ciekawa. Dobre zobrazowanie tajemnic kryjących się w nas samych, jak również próba (choć może nieco zbyt delikatna) konfrontacji z obiegowymi opiniami i mitami. Najpewniej nie każdy zostanie porwany (w końcu akcja nie jest zbyt wartka),lecz osoby lubujące się w książkach z gatunku "dość przystępny podręcznik ciekawostek" na pewno nie będą żałować.

Pomimo szybkiego rozwoju technologii i nauki , widać wciąż jak tajemniczym narządem jest mózg. Nie wszystkie procesy w nim występujące są dla nas jasne.

Mnóstwo przydatnych informacji, które można wdrożyć w życie. Polecam

Mnóstwo przydatnych informacji, które można wdrożyć w życie. Polecam

Przystępnie napisana książka z opisami bardzo ciekawych przypadków medycznych. Można się dużo dowiedzieć o mózgu i jego niesamowitych możliwościach.

Bardzo fascynująca książka napisana przystępnym językiem. Polecam

Bardzo fascynująca książka napisana przystępnym językiem. Polecam

Bardzo ciekawa książka. Autor ma dużą wiedzę w swojej dziedzinie i w przyjemny sposób opisuje swoje doświadczenia. Książka zawiera praktyczne wskazówki jak dbać o swój mózg oraz rozprawia się z licznymi mitami. Niektóre operacje chirurgiczne są opisane w dużych detalach, co może budzić niepokój wśród bardziej wrażliwych czytelników.

Jak dla mnie - świetna książka z praktycznymi poradami o tym, co jest dobre dla naszego umysłu. Dla mnie osobiście opisy operacji mózgu były trochę za szczegółowe - niemniej jednak ciekawe! Gorąco polecam!

Perfekcyjne połączenie ciekawostek o mózgu, fascynujących przypadków medycznych i wskazówek jak zadbać o swoje zdrowie

Bardzo dobrze napisana. Połączenie wiedzy neurologicznej i psychologicznej

Bardzo dobrze napisana. Połączenie wiedzy neurologicznej i psychologicznej

• Popularnonaukowe
  • Psychologia
  • Mózg

Dodaj cytat z książki Jak otworzyłem mózg. Lekcje życia od neurochirurga