Król grzechu

Okładka książki Król grzechu Ludka Skrzydlewska
Okładka książki Król grzechu
Ludka Skrzydlewska Wydawnictwo: Editio Cykl: Królowie Vegas (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Królowie Vegas (tom 1)
Editio
2021-02-10
2021-02-10

To jest chyba najsłabsza powieść tej autorki, z tych co przeczytałam. Opisy erotyczne są napisane bardzo dobrze, ale opisy morderstw dziewczyn są przerażające. Dla mnie za mocne, stąd tak niska ocena książki.

2/3 książki to same sceny seksu, relacja bohaterów wykreowana na siłę;
główna bohaterka to ma chyba 15 lat, a nie 26, bo jest tak infantylna, że aż człowiek ma ochotę nią potrząsnąć;
Poddałam się na 100 ostatnich stronach, bo było tylko coraz gorzej

2/3 książki to same sceny seksu, relacja bohaterów wykreowana na siłę;
Poddałam się na 100 ostatnich stronach, bo było tylko coraz gorzej

Dużo seksu, ciekawa historia kryminalna, ogólnie fajna

Dużo seksu, ciekawa historia kryminalna, ogólnie fajna

Petarda! Świetna książka , bardzo dobrze napisana , świetnie poprowadzona akcja i wykreowani bohaterowie. Poruszająca ważne tematy ale i momentami wywołująca uśmiech na twarzy. Polecam .ps nie szuladkujcie jej jako powieść erotyczną , sceny intymne są ale nie rażą i nie dominują fabuły.

Ogólnie nie była zła, bo fabuła mnie zaciekawiła i do końca była dość wartka, ale... Zawsze musi być jakieś ale. Były elementy które mnie odrzucały wręcz od sięgnięcia po książkę. Po pierwsze - za dużo scen sexu. Ja rozumiem że są napaleni i że to świeży związek itd. Ale na litość boska ile można to samo opisywać i o tym czytać... Po drugie - porażająca głupota głównej bohaterki. Jej irracjonalne wybory i argumentacja były wręcz męczące. Jej rozkminki były banalne i na poziomie 13-latki. Byłaby całkiem niezła, ale ta cukierkowa miłość mi nie podeszła. I mimo że ciekawi mnie fabuła, to nie sięgnę raczej po następny tom. Szkoda mi na to czasu.

Nawet ciekawy motyw, dużo zwrotów akcji, jednak momentami łatwo przewidzieć jak dana sytuacja się zakończy. Całość nieco naiwna, bohaterka żyje w swoim świecie, pełnym niezbyt przemyślanych decyzji, ale jakoś koniec, końców uchodzi cało z opresji.
Podsumowując, nie jest źle, ale nie jest też świenie. Przeciętna powieść z wątkiem detektywistycznym w tle.

"Król grzechu" to książka, którą trzeba przeczytać !!!!!!

Idealnie wyważona, pełna tajemnic i wątków erotycznych. Rozpala najskrytsze pragnienia, a jednocześnie buduje napięcie od którego bardzo trudno się oderwać.

Bohaterowie są charakterni, nietuzinkowi wręcz intrygujący.

Cała powieść przeprowadzona jest w sposób dokładny i niezwykle logiczny.

Historie Kingstona i Danielle trzeba przeczytać...........OBOWIĄZKOWO.

I pamiętajcie:
"Z takim Królem warto grzeszyć"
Król Grzechu s. 341

"Król grzechu" to książka, którą trzeba przeczytać !!!!!!

Bohaterowie są charakterni, nietuzinkowi wręcz intrygujący.

Cała powieść przeprowadzona jest w sposób dokładny i niezwykle logiczny.

Historie Kingstona i...

UWIELBIAM! Nie wiem czy jakieś inne słowo lepiej oddałoby odczucia po przeczytaniu tej książki. Trudno się od niej oderwać
Polubiłam głównych bohaterów, pasują do siebie doskonale. Jeśli między nimi taka chemia, że aż chyba im zazdroszczę 😁. Historia podszyta tajemnicą, nie za slodka, z miłym zakończeniem.

Podobała mi się ta nuta tajemniczości. Prywatne śledztwo w odnalezieniu kuzynki. Tajemniczy właściciel klubu, który staje na drodze głównej bohaterki. Nie spodziewalam się takiego zwrotu akcji.

🏷️ 4/10
ta książka była dziwna. i trochę niesmaczna. liczyłam na jakieś mafijne porachunki, które będą super rozwinięte, jednak się przeliczyłam. sprawy seksualne również są dziwne, mogłabym rzec, że nawet lekko zaburzone. główna bohaterka automatycznie staje się podniecona na widok kinga i uwaga, myślę, że tutaj nikogo nie zdziwię, ale dosłownie uprawia z nim seks w jakiejkolwiek sytuacji (no prawie, ale każde ich spotkanie sam na sam właśnie tym się kończy). on z resztą też jest dziwny – staje mu od samego patrzenia na nią. nie chcę nic mówić, ale to trochę niepokojące. nie będę ukrywała, że książka mi się nie podobała. działy się tutaj rzeczy dziwne i nieprawdopodobne (nie sądzę, aby prawdopodobnym było powalenie przez drobną dziewczynę dwóch rosłych gangusów).

🏷️ 4/10

• Przeczytane 2021

Dodaj cytat z książki Król grzechu