Kalendarz Create Yourself 2021

Onepress
2020-08-28
2020-08-28

Dzień dobry😎
Jak mija wam pierwszy tydzień nowego roku? Macie jakieś postanowienia, które chcielibyście w tym roku wcielić w życie? Może lubicie planować, lub nie przepadacie? Ja mam ich w tym roku kilka - wcześniej nie do końca się udało, więc mam zamiar działać w obecnym 2021 roku. W planowaniu działań korzystam z kalendarza '' Create Yourself 2021 ''.
Używacie kalendarzy w planowaniu swojego obecnego, lub przeszłego roku? Może planujecie swoje tygodnie/ miesiące/ dni 🤔?

🤓🤓Za egzemplarz kalendarza do recenzji dziękuję wydawnictwu Onepress i autorowi - Mateuszowi Grzesiakowi 🤓🤓

Kalendarz '' Create Yourself 2021 '' autorstwa dr. Mateusza Grzesiaka ukazał się nakładem wydawnictwa Onepress 28 sierpnia tego roku. Osobiście do tej pory tego praktykowałem planowania niczego poza nauką, jednak rok 2020 zaskakuje nas bez przerwy. Natomiast nie wiemy jeszcze jakim okaże się rok 2021, więc postanowiłem, że warto spróbować czegoś nowego i tą nowością w moim wypadku okazał się kalendarz '' Create Yourself 2021 '' od dr. Mateusza Grzesiaka 👨‍💼 Egzemplarz ten bardzo przypadł mi do gustu - w środku znajdziemy cytaty motywacyjne, które nakłonią nas do zastanowienia, refleksji na każdy miesiąc i dzień tygodnia. Dodatkowo mamy miejsca, gdzie możemy podsumować obecne miesiące i przejść do kolejnych. Całość oprawiona jest w twardej okładce. Kalendarz jest stosunkowo ciężki, więc nie wiem czy będzie dobry w sytuacji, gdzie mamy już i tak po brzegi wypełniony plecak. Myślę, że warto się skusić i spróbować zacząć coś planować. Być może znacząco ułatwi nam to życie i uczyni nasz rok bardziej efektywnym, a nas i nasze starania bardziej wydajnymi. Podsumowując moja ocena, to 7️⃣/🔟

Dzień dobry😎
Używacie...