Psychologia Relacji, czyli jak budować świadome związki z partnerem, dziećmi i rodzicami

Mateusz Grzesiak Wydawnictwo: Onepress nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Onepress
relacje związki psychologia
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
relacje związki psychologia

Książka do której trzeba wrócić nie raz!

Można wyciągnąć pare wartościowych rzeczy. Warto przeczytać i skonfrontować opinie autora ze swoimi własnymi.

Mateusz Grzesiak na drugą nóżkę. Niestety, nadal chodzę krzywo. Niby wszystko fajnie, ogrom wiedzy, między wierszami czuć rzutkość i intelekt autora. Mimo wszystko, nie do końca to kupuję.

W porównaniu z „Psychologią zmiany” jest tu więcej konkretów, mniej wodolejstwa. Ale ono nadal się pojawia i czasem odnoszę wrażenie, że kolejne zdania wątku to tylko inaczej ubrane...

Opis idealnie odzwierciedla zawartość książki, dzięki której człowiek dostrzega popełniane błędy, które się tworzą z pokolenia na pokolenie. Tak jakby dziedziczymy niektóre zachowania po rodzicach, bo to od nich czerpiemy wzorce, ale czy robimy dobrze? Czy nie stajemy się kopią osoby, którą nie jesteśmy?

• 2019
  • 2019