Historyczne i współczesne mieszanki ziołowe. Do użytku wewnętrznego

Okładka książki Historyczne i współczesne mieszanki ziołowe. Do użytku wewnętrznego Bartłomiej Byczkiewicz
Bartłomiej Byczkiewicz Wydawnictwo: Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c. Cykl: Historyczne i współczesne mieszanki ziołowe (tom 1) zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Historyczne i współczesne mieszanki ziołowe (tom 1)
Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych s.c.
2020-08-15
2020-08-15
zioła fitoterapia

Jedna z pierwszych pozycji, po która sięgnęłam gdy na poważnie zainteresowałam się fitoterapią. Uważam ją za bardzo wartościową. Jeśli chcecie dowiedzieć się np czym różni się napar od wywaru, jak prawidłowo je przygotowywać, jak pracować z ziołami oraz jakie mieszanki można zastosować na różne dolegliwości, koniecznie sięgnijcie po tę książkę.

Naprawdę fachowa literatura, widać, że autor zrobił kawał dobrej roboty. Książka jest skierowana raczej do ludzi którzy faktycznie chcą się zajmować fitoterapią, a nie tylko od czasu do czasu zaparzyć sobie melisy z dizajnerskiego słoika. Zioła są teraz w modzie, a na rynku pojawia się mnóstwo literatury popularnej, która kusi pięknymi wydaniami i zdjęciami, niestety pełno w niej błędów i przekłamań oraz fantazji autorów. Wiec jeśli komuś zależy faktycznie na rzetelnej treści, a nie tylko po to by postawić sobie na półkę, aby podkręcić wystrój wnętrza à la wiedźma- polecam z całego serca!

• Zielarstwo
  • Szukać dalej
  • Lecznictwo
  • Zioła
  • Może kiedyś
  • Biologia, Zoologia, Botanika
  • A.D. 2020

Dodaj cytat z książki Historyczne i współczesne mieszanki ziołowe. Do użytku wewnętrznego