Zwariowałem! Otworzyłem firmę w Polsce

poradniki
Wydawnictwo Poligraf
2020-08-24
2020-08-24

Bardzo fajna. Dość lekka w przyswojeniu. Na 136 stronach można powiedzieć same konkrety.

Zastanawiające, dlaczego wszyscy komentujący przeczytali tylko jedną książkę, wystawili tylko jedną opinię i dali ocenę 10.. pomysł na marketing, o którym nie było w książce?

Swoją drogą, książka ciekawa, opisuje perypetie początkującego przedsiębiorcy. Autor skupia się przede wszystkim na problemach, z którymi musiał się zmierzyć, jako młody biznesmen (m.in. zatrudnianie pracowników, zapewnianie zleceń, prowadzenie sklepu itd.).

Polecam. Wystarczy wziąć ją do ręki, a potem sami się przekonacie. Nie ma sensu tutaj zaczynać opowiadać, bo potem nie będzie motywacji do przeczytania. Pozdrawiam wszystkich moli książkowych.

Polecam bardzo fajna książka w dodatku w przystępnej cenie, która nie zachwieje Waszym budżetem domowym.

Bardzo wartościowa książka. Śmiało można powiedzieć ,że przeczytałem jednym tchem.

Ciekawa książka pokazująca ciekawą perspektywę zakładania swojej firmy.

Ciekawa książka pokazująca ciekawą perspektywę zakładania swojej firmy.

Bardzo przyjemnie napisana książka którą z przyjemnością się czyta

Bardzo przyjemnie napisana książka którą z przyjemnością się czyta

Książka naprawdę ciekawa i muszę powiedzieć, że bardzo się z nią utożsamiłem, ponieważ na początku swojej drogi zawodowej też miałem masę podobnych dylematów.

Fantastyczna pozycja dla ludzi, którzy być może chcą pokusić się na założenie własnej firmy i pójście na swoje ale nie tylko. Polecam wszystkim molom książkowym. Kupiłam tą książkę na prezent mojemu bratu.

Książka naprawdę godna polecenia no i w przystępnej cenie.

Książka naprawdę godna polecenia no i w przystępnej cenie.

• SelfHelps
  • Ebook_Epub