Error w uczuciach

ERROR w UCZUCIACH
wydano nakładem autora
2023-04-03
2023-04-03
error poezja sebastian kaleta sebastiankaleta kaleta sebastian tomik książka wiersze wiersz cytat cytaty

Jest to krótka książka licząca nieco ponad 70 stron. To, czy komuś ona się spodoba to kwestia indywidualna. "ERROR w uczuciach" to zbiór wierszy i przemyśleń o miłości, emocjach, wyborach i przeszłości. Skłania do refleksji i niesie ze sobą wiele prawd i nauk moralnych. Mam wrażenie, że autor pisząc niektóre wiersze, miał w głowie swoje własne obawy, czy też uczucia, którymi dzieli się z nami w tej cudownej książce. W najprostszej skali oceniam ją jako 10/10. Bardzo polecam i zachęcam do przeczytania, bo warto!

Słoneczny poranek kawa i ta książka coś wspaniałego Polecam każdemu!

Słoneczny poranek kawa i ta książka coś wspaniałego Polecam każdemu!

Chciałabym Wam polecić przecudny zbiór wierszy o miłości @sebastian_kaleta_official .

Czytanie tych wierszy to była dla mnie ogromna przyjemność.

Wprowadzały mnie w pewną nostalgię i po każdym z nich zatrzymywałam się na chwilę. Uczta dla mojego serca i duszy.

Piękne w tym wszystkim jest to, że taka krótka forma jakim był wiersz potrafi wprowadzić czytelnika w zamyślenie a także przywołuje wspomnienia.

Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie wśród tych wierszy. Bo dla każdego ten sam wiersz będzie znaczył coś innego. To takie indywidualne podejście do wiersza bardzo mnie ujęły dlatego Wam je polecam.

Dodatkowym atutem tej książki jest minimalistyczna grafika, która ogromnie mi się podoba🥰, nie tylko na okładce, ale i w środku tomiku. Piękno w każdym calu.

Gratuluję #errorwuczuciach jest wspaniały. Jestem zaszczycona i zachwycona!

Czytanie tych wierszy to była dla mnie ogromna przyjemność.

To propozycja dla tych, którzy w dzisiejszym szarym świecie dostrzegają dużo więcej i lubią sięgać po wiersze. Zgodnie z tytułem autor bazuje głównie na miłości i emocjach jakie jej towarzyszą.
Krótka forma, która niesie ze sobą ogromny przekaz. Czasem mniej, znaczy więcej, a twórczość S.K. zdecydowanie potwierdza to przysłowie. Z przyjemnością spędziłam czas i znalazłam wiele inspirującej treści. Uwielbiam ten stan kiedy wspomnienia wracają, a autor skłania nas do głębszych refleksji.
Myślę, że okładka i minimalistyczne ilustracje w środku , zdecydowanie dodają klimatu.

,,Kiedyś zaczęło się niewinnie,
a skończyło na samych winach,,

Chyba każdy ma wspomnienie, które pasuje do powyższego fragmentu. Również młodsi czytelnicy, którzy aktualnie lubują się w tworzeniu grafik z cytatami - coś idealnego też dla Was !
Polubicie się z tymi wierszami.
Brawa dla autora i oby więcej takich osób miało odwagę podzielić się swoją twórczością ze światem.

Pisaliście kiedyś wiersze do szuflady, a może aktualnie tworzycie? 📝
Ja nie przeczę, był taki czas, a zwłaszcza w latach szkolnych, choć do tej pory niekiedy zdarza mi się coś naskrobać pod wpływem chwili ☺️
•~•~•

Sebastian Kaleta poszedł o krok dalej i wydał zbiór swoich wierszy. To jego drugi tomik, z którym miałam ogromną przyjemność się zapoznać. I czuję wdzięczność, bo podzielenie się swoimi emocjami i najskrytszymi myślami nie jest łatwe.
Myślę, że zwłaszcza w tym gatunku najbardziej ujawniamy siebie. Ale uważam także, że tkwi w tym coś wyjątkowego, że możemy dzielić z innymi nasze przeżycia. I właśnie to odczuwałam przekręcając kolejne strony, czytając mikro historie o miłości, tęsknocie, nostalgii. O pozostawaniu myślami z drugą osobą, o oczekiwaniu oraz odchodzeniu. O tym jaki arsenał uczuć nosi w sobie człowiek.

Zaskakujące jest to, że czasem wystarczą krótkie wersy, kilka zdań lub słów, żeby wywołać lawinę myśli, przytoczyć wspomnienia, pochylić się nad nimi dłużej. W tym tomiku znajdziemy również minimalistyczne ilustracje podkreślające wymowę przekazu, piękną okładkę i znamienny tytuł. To wszystko sprawia, że jestem zdania, iż wiele z nas odnajdzie się w #errorwuczuciach.

•~•~•

Pozostawiam was z utworem, który rozbroił mnie swoją realnością:

"Kiedyś zaczęło się niewinnie,
a skończyło na samych winach."

Pisaliście kiedyś wiersze do szuflady, a może aktualnie tworzycie? 📝
•~•~•

🤍„ERROR w uczuciach” to zbiór wierszy o miłości. Temat nie jest mi obcy, bo właśnie o tym uczuciu czytam najczęściej. Jednak jest tyle rodzajów miłości i tyle różnych spojrzeń na nią, że nie można streścić miłości do kilku zdań i po prostu jej zdefiniować. To, co przeżyliśmy i czego doświadczyliśmy ma ogromny wpływ na nasze postrzeganie świata. W poezji cudowne jest to, że jeden wiersz dla wielu będzie znaczył coś innego. Właśnie za to tak bardzo kocham wiersze. To więcej niż tylko wersy na papierze. To słowa, które trafiają prosto w moje serce i zostawiają masę pytań. Zmuszają mnie do refleksji i dzięki nim mogę się zatrzymać. Ciężko przejść obojętnie wobec tak chwytliwych słów. Czytanie wierszy zajmuje o wiele więcej czasu, niż może się to początkowo wydawać, ponieważ angażuje wszystkie myśli.

🤍 Po każdym przeczytanym wierszu odczuwałam chęć na przerwę i nostalgię. To cudowne uczucie móc się zatrzymać w tym pędzącym świecie. Przeczytana przeze mnie poezja dotarła do mojego serca i umysłu. Zostaną w tył miejscu na długo. Jestem ogromnie zachwycona i z wielką chęcią sięgnę również po poprzednią książkę autora, bo czuję, że nie pożałuję!

🤍Każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie. Naprawdę warto się zatrzymać i pomyśleć. Taką okazję daje nam właśnie Sebastian w swojej książce „ERROR w uczuciach”. Nie pożałujecie sięgnięcia po tę pozycję, wręcz przeciwnie. Będziecie wdzięczni za tak cudownie spędzony przy niej czas. Miłość to drzewo z wieloma dużymi i mniejszymi gałęziami. Odkrywanie tego uczucia na stronach książki było dla mnie fascynujące i angażujące.

🤍Dodatkowo muszę wspomnieć o tym, jak pięknie wydana jest ta książka. Coś wspaniałego. Piękno na zewnątrz i w środku!

wszystko jest bardzo delikatne i ulotne. To autor udowadnia w wierszach. Okładka z polnych kwiatów pobudza i oddaje klimat wierszy

Moja miłość do wierszy. jestem zachwycona

Moja miłość do wierszy. jestem zachwycona

Bardzo przyjemna książka w dotyku i na naprawdę wysokim poziomie zawartość. Warto przeczytać, a wiersze są również dla młodzieży

Nie spodziewałam się, to co zobaczyłem w środku wnętrze pełne uroku i przeuroczych wierszy. Jestem zauroczona i zapisałam sobie kilka wierszy do których będę wracała

• Aaa
  • Samodzielne

Dodaj cytat z książki Error w uczuciach