ROZWIŃ ZWIŃ

2018-09-28
2018-09-28
Sebastian Kaleta pisarz Złote Myśli zlote mysli

więcej Więcej

emocje, przeżycia, wspomnienia, refleksje czyli książka idealna dla mnie.

Drogi czytelniku. Polecam Ci tę niebanalną poezję. To coś więcej niż wersy na papierze. One dostana sie w twoj umysl i zostaną na długo. W środku tej książki znajdziesz sens. Zdecydowanie kazdy potrzebuje zatrzymać się na chwilę i pomyśleć. Polecam.

Tomik spełnił moje oczekiwania. Jestem zachwycona

Dość specyficzna książka ale właśnie taki lubię, wyróżniające się z tłumu innych tytułów

Można powiedzieć że jeden rozdział tak naprawdę to typowe myśli Reszta jest lepsza

Niby przeczytane, ale wciąż czytam. Chwyta za serce.

Książka nie jest tak oczywista. Tytuł jest mylący i wiersze również. Może autor chce nam przekazać że "Nie wszystko jest tak oczywiste jak się wydaje". Wiersze mają drugie dno, które ciężko zrozumieć. Dopiero za którymś razem się przekonałam że to coś tajemniczego ale oczywistego.

Wbrew pozorom bardzo dobre, dosyć proste zdania ale wydaje mi się, że tak było w zamyśle autora. Może temat życia codziennego jak i miłości jest już oklepany ale wiersze poruszają też tematy trochę mniej oczywiste...

Książka chyba przeżywa swój rekonesans :) Podobają mi się niektóre wiersze

Osobiste wiersze, można wczuć się w klimat książki. Znalazłam kilka dobrych wierszy, które sobie zapisałam.

• Poezja
  • 2018