Osiedle RZNiW

Okładka książki Osiedle RZNiW Remigiusz Mróz
Okładka książki Osiedle RZNiW
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Audioteka, Czwarta Strona kryminał, sensacja, thriller
Audioteka, Czwarta Strona
2020-07-15
2020-07-15
osiedle rzniw audiobook antoni królikowski julia wieniawa remigiusz mróz

Deso, Żaba i bohaterowie poboczni tworzą zagadkową historię rozgrywającą się głównie na osiedlu RZNiW. Mróz jak zwykle dynamicznie prowadzi czytelnika przez całą akcję. Jestem fanką Mroza i dlatego polecam ale również z powodu sposobu w jaki autor w tej książce prowadzi czytelnika przez całą historię godną uwagi od pierwszej strony do ostatniej.

To moja pierwsza książka Mroza. Podobała mi się, ale muszę zaznaczyć, że przedstawiony w niej język nastolatków wydał mi się odrobinę przesadzony. To jedyny minus według mnie. Zakończenie dobre i, w moim odczuciu, zaskakujące!

Na długo nie zapomnę tej historii. Samo osadzenie wydarzeń w Polsce na początku XXI wieku daje wyjątkowy charakter, o wydarzeniach już nie wspominając. Ostatni rozdział wraz z epilogiem tak wcisnęły mnie w fotel, że ledwo przewracałam strony. Ta historia jest tak mocna, autor nie głaszcze czytelnika po główce.

Jeżeli urodziłeś/aś sie w latach dziewięćdziesiątych, i należałaś/eś do ekipy ziomeczków, to jest to zdecydowanie pozycja dla ciebie. Można się przenieść w tamte czasy i ponownie poczuć ten klimat. Polecam superprodukcję na audiotece.

ciekawe klimaty, niesamowite zakończenie....szok...

ciekawe klimaty, niesamowite zakończenie....szok...

Mimo, że to bardziej książka dla młodzieży, niż dla starszych. Mnie osobiście porwała. Przypomniały mi się klimaty młodości Zakończenie zaskakujące

Ciekawie poprowadzony wątek, fajny pomysł na fabułę ale zakończenie zaskakuje, tak jakby autor na siłę chciał skończyć już książkę albo brakło pomysłów na zakończenie.

Chyba nigdy nie zapomne tego jak dlugo do mnie docieralo co nam autor zafundowal na zakonczenie tej historii! Nie moglam po prostu w to uwierzyc! Ksiazke przeczytalam w jeden wieczor. Historia nastolatkow i ich problemow zawladnela mna tak, ze nie potrafilam odlozyc tej ksiazki na bok. Historia tych przyjaciol, a szczegolnie glownego bohatera, na pewno utkwi Ci w pamieci na dluzej.

Dobrze się czyta, a sama historia jest wciągająca. Zakończenie historii jednak psuje klimat jaki udało się autorowi zbudować. Jakby zabrakło pomysłu na podsumowanie całości.

Bardzo Dobre się czyta. Kultowe teksty i numery Polskiego Hip Hopu. Od tej książki zaczęła się Moja przygoda z książkami Remigiusza Mroza 📖📚📗📘📙🔖