Mudry, czyli zdrowie w Twoich rękach. Kompletny przewodnik po jodze dłoni

Okładka książki Mudry, czyli zdrowie w Twoich rękach. Kompletny przewodnik po jodze dłoni Kim da Silva
Kim da Silva Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Gesundheit in unseren Händen: Mit Mudras zu mehr Lebenskraft
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2020-04-24
2020-04-24
mudry ezoteryka medycyna naturalna joga medytacja ćwiczenia oddechowe

Dobrze przygotowana pozycja, z wprowadzeniem w temat, napisana przejrzystym językiem, przydatna dla każdego, kto chce spróbować poruszać się w świecie jogi i niekonwencjonalnej medycyny wschodu.

Mialam juz wcześniej do czynienia z mudrami,tu jednak autor poskładał je w pary,by osiągnąć jak największą ich skuteczność. Polecił mi ją kolega z Austrii, najpierw przysyłając mi zdjęcia mudr kiedy się skarżyłam na jakąś konkretną dolegliwość. Potem kupiłam swoją. Używam jej stale, właśnie zamierzam kupić drugi egzemplarz do pracy. Te zestawy mudr pomagały mi błyskawicznie przy wyrzutach wysokiego ciśnienia,przy stresie, bólach serca takich "z niczego", przy bólach głowy,migrenie i bólach pleców. Innych jeszcze nie próbowałam. Z czystym sercem polecam.

To działa!

To działa!

Dobra książka, warta polecenia. Przedstawia 75 mudr, które na prawdę działają. Wszystko opisane jest bardzo przystępnym językiem. Książkę polecam tym, którzy dopiero wchodzą w tę tematykę.

Bardzo dobra pozycja. Napisana przystępnym językiem. Super, że są opisy i zdjęcia poszczególnych Mudr. Polecam:)))

• Poradniki
  • Z polecenia do kupienia ...
  • ! BŚ
  • Zioła
  • Yoga
  • Ezoteryka
  • Joga

Dodaj cytat z książki Mudry, czyli zdrowie w Twoich rękach. Kompletny przewodnik po jodze dłoni