ROZWIŃ ZWIŃ

Mudry, czyli zdrowie w Twoich rękach. Kompletny przewodnik po jodze dłoni

Okładka książki Mudry, czyli zdrowie w Twoich rękach. Kompletny przewodnik po jodze dłoni
Kim da Silva Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Gesundheit in unseren Händen: Mit Mudras zu mehr Lebenskraft
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2020-04-24
2020-04-24
mudry ezoteryka medycyna naturalna joga medytacja ćwiczenia oddechowe

więcej Więcej

Dobra książka, warta polecenia. Przedstawia 75 mudr, które na prawdę działają. Wszystko opisane jest bardzo przystępnym językiem. Książkę polecam tym, którzy dopiero wchodzą w tę tematykę.

To działa!

"Stosując mudry nie chodzi o to, by zniwelować ból, ponieważ każdy ból to informacja, którą wysyła nasz organizm, a my musimy ją rozszyfrować, by zdiagnozować chorobę i móc się wyleczyć."

Mialam juz wcześniej do czynienia z mudrami,tu jednak autor poskładał je w pary,by osiągnąć jak największą ich skuteczność. Polecił mi ją kolega z Austrii, najpierw przysyłając mi zdjęcia mudr kiedy się skarżyłam na jakąś konkretną dolegliwość. Potem kupiłam swoją. Używam jej stale, właśnie zamierzam kupić drugi egzemplarz do pracy. Te zestawy mudr pomagały mi błyskawicznie...

• Bardzo chcę to mieć!
  • 2020
  • Z polecenia do kupienia ...
  • ! BŚ
  • Zioła
  • Yoga

Dodaj cytat z książki Mudry, czyli zdrowie w Twoich rękach. Kompletny przewodnik po jodze dłoni