Vicious Prince

Okładka książki Vicious Prince Rina Kent
Okładka książki Vicious Prince
Rina Kent Wydawnictwo: Blackthorn Books Cykl: Royal Elite (tom 5) literatura obyczajowa, romans
Royal Elite (tom 5)
Blackthorn Books
2020-07-16
2020-07-16
Dark High School Bully Romance Romantic Suspense

„Mówią, że powinieneś znaleźć to, co kochasz, i trzymać to blisko siebie.
To samo można powiedzieć o tym, czego nienawidzisz.”

Rina Kent to jedna z moich ulubionych zagranicznych autorek. Każda jej książka ujmuje mnie na swój wyjątkowy sposób. Uwielbiam ich mroczny klimat oraz pokręcone i pełne pasji relacje. Każdą pochłaniam praktycznie na raz i za każdym razem czuję, że mi mało. Nie inaczej było w przypadku „Vicious Prince”, czyli historii Ronana i Teal.

On – pochodzi z arystokratycznej rodziny, wiecznie uśmiechnięty, uwielbia otaczać się ludźmi, nie odmawia kobietom ani dobrym używkom. Ona – pochodzi z nizin społecznych, ale została adoptowana przed laty przez Ethana Steela, zdecydowanie ceni samotność, a uśmiech na jej twarzy jest rzadkością. Dwa różne światy, które połączyć ma jeden układ. Małżeństwo, którego żadne z nich nie chce. Już od samego początku widzimy, że z tej dwójki to właśnie Teal ma ukryty motyw w całej tej sytuacji, a chęć odkrycia go, towarzyszy czytelnikowi przez cały czas. Autorka rewelacyjnie buduje wokół tego napięcie. Wprowadza ciekawą rozgrywkę między bohaterami, która z nienawiści przeradza się w przyciąganie i namiętność. To, co się między nimi dzieje doprowadza do wrzenia, serwuje istny rollercoaster, którego nie ma ochoty się opuszczać. Kocham tak wykreowane relacje, nie uświadczycie tu słodyczy, a pełną pasji pierwotność. Rina Kent doskonale wie, jak zachwycić i pobudzić wszystkie zmysły.

W twórczości autorki urzeka mnie to, jak fenomenalnie wplata emocje. Te na pozór proste, może według niektórych banalne historie wnoszą tak potężny ładunek, który porusza mnie do głębi. Rina fantastycznie buduje swoje postacie, choć serwuje im los, którego nikt z nas by nie pozazdrościł. Tym razem swoich bohaterów ubiera w naprawdę trudne, poruszające i bolesne doświadczenia. Nie odkrywa swych kart jednak przedwcześnie, razem z bohaterami odzieramy ich z pancerza ochronnego, a prawda okazuje się szokująca. To mnie rozwaliło. Najpiękniejsza jednak w tym jest powoli rodząca się więź, która z czasem okazuje się silniejsza niż wszystkie przeciwności. Tym razem także nie obyło się bez łez, idealnie trafiła w moje czułe punkty, a przy tym zostawiła z tym pozytywnym niedosytem, bo jej nigdy nie mam dość. Gdybym miała wybrać jedną autorkę, którą miałabym czytać do końca życia to prawdopodobnie byłaby to właśnie Rina Kent.

„Podpaliłeś mnie i nie uciekłeś od popiołów. Pocałowałeś mnie i nie chciałeś mnie zostawić.”

„Vicious Prince” to porywająca, mroczna i tajemnicza opowieść z gatunku dark romance. Autorka ponownie zachwyca skomplikowana i złożoną kreacją swoich bohaterów, ich pełną namiętności i skrajnych odczuć relacją oraz nietuzinkowym klimatem, który chwyta w swe szpony od pierwszych stron. Żałuję jedynie, że nie była nieco dłuższa. Trochę mi smutno, że przed nami została tylko jedna część tej serii, bo zwyczajnie nie chcę rozstawać się z tym światem. Jeśli jeszcze nie znacie „Royal Elite” albo ogólnie twórczości Riny Kent, to Waszym obowiązkiem jest to zmienić. Polecam  z całego serca!

„Mówią, że powinieneś znaleźć to, co kochasz, i trzymać to blisko siebie.
To samo można powiedzieć o tym, czego nienawidzisz.”

Nic nie poradzę, że uwielbiam tą serię. A ta część idealnie wpisuje się w pozostałe historie. Jest mrocznie, pikantnie i szybko się czyta. Kolejni bohaterowie wykreowani perfekcyjnie. Tak potrafi tylko Rina Kent. Mam nadzieję, że pozostałe książki tej autorki również będą wydane w Polsce.

„Vicious Prince” to trzeci tom serii “Royal Elite”, który skupia się na historii Ronana i Teal. Teal Van Doren zdecydowała się na niebezpieczną grę z samym księciem Astorów. Dziewczyna ma pewien cel i aby go zrealizować, wplątuje się w aranżowane małżeństwo. Ronan Astor wiedział, że tego typu związki to w jego rodzinie praktycznie tradycja. Ojciec podsuwał mu już kilka kandydatek na żonę, jednak żadna z nich nią nie została. Tym razem problem wydaje się poważniejszy, więc Ronan decyduje się na drastyczniejsze środki. Próbuje zastraszyć Teal i zmusić ją, aby sama zrezygnowała. Jej upór jest godny podziwu, a dla Ronana… staje się podniecający.
Nawet nie wiecie jak Bardzo czekałam na tą historię! Ronan był moim totalnym ulubieńcem od pierwszego tomu więc nie mogłam się doczekać aż poznam jego własną historię. Tak jak przeczuwałam – przepadłam już od pierwszych stron. Uwielbiam to, że wszystko w książkach Riny Kent ma drugie dno. Coś, co z pozoru mogłoby zdawać się błahe czy to zachowanie czy styl bycia – tak naprawdę ma drugie, głębsze i zazwyczaj mroczne oraz bolesne dno. Zawsze mnie to zaskakuje i sprawia, że nie mogę się pozbierać. Tu też tak było. Książki Riny Kent zawsze pochłaniają mnie od pierwszych stron i odkładam je dopiero wtedy, gdy je kończę. Uwielbiam ten stan gdy nie liczy się nic prócz tego, co zaraz wydarzy się w historii bohaterów. W historii Ronana i Teal mamy motyw aranżowanego małżeństwa. Ronan za nic w świecie nie chce się żenić, zwłaszcza z Teal, która jest jego totalnym przeciwieństwem. Natomiast Teal chce wyjść za Ronana tylko dlatego, żeby zemścić się na jego rodzinie. Z takiej obustronnej niechęci nie może wyjść nic dobrego prócz – zabójczego przyciągania. Teal jest sarkastyczną, skrytą i nie lubiącą innych dziewczyną. Ronan natomiast jest uwielbiany przez wszystkich, jest duszą towarzystwa i promykiem słońca. Choć nawet taki ktoś jak Ronan ma swoją mroczną naturę, o której nie każdy wie. Relacja tej dwójki jest burzliwa ale jednocześnie pełna emocji. Z każdą kolejną stroną prócz magnetycznego przyciągania, zaczynają się budować między nimi uczucia i jednocześnie kruszą się mury, które zbudowali wokół siebie. Uwielbiam to jak ich relacja została poprowadzona i jak wiele emocji we mnie wywołała. Oczywiście, nadal pojawiali się bohaterowie z poprzednich tomów co tylko zwiększało moje uwielbienie do tej książki. Seria „Royal Elite” to naprawdę jedna z najlepszych serii jakie czytałam. „Vicious Prince” w moim rankingu przebił „Black Knight” choć patrząc na to, co mnie czeka w kolejnym tomie „Ruthless Empire” – czuję, że Cole Nash przebije jeszcze bardziej mój ranking! Gorąco polecam!

❀ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ „ᴠɪᴄɪᴏᴜs ᴘʀɪɴᴄᴇ” ʀɪɴᴀ ᴋᴇɴᴛ❀

Teal wplatała się w aranżowane małżeństwo Ronanem, by zrealizować pewien cel. Nie zamierza odpuścić, nawet jeśli chłopak jest jednym z jeźdźców. Pod pretekstem pomocy ojcu wciela w życie swój plan.

Ronan od zawsze wiedział, że dane mu będzie aranżowane małżeństwo. W ich rodzinie jest to powszechne.

Wcale nie jest mu to na rękę, dlatego do tej pory robił wszystko, by jego „wybranki” same zrezygnowały. W tym wypadku miało być tak samo.

Jednak Teal była uparta i nie dała się tak łatwo zastraszyć chłopakowi. A z czasem jej charakterek zaczął podobać się Ronanowi. I to aż za bardzo...

„Za­bie­rał mi od­dech, moje życie, moje cho­ler­ne istnie­nie.

Teraz ja od­bio­rę wszyst­ko, co na­le­ży do niego.

Na­zy­wam się Teal Van Doren i je­stem zło­dziej­ką.

Nie krad­nę bi­żu­te­rii czy in­nych dóbr ma­te­rial­nych. Je­stem tu, żeby ukraść życie.

Jego życie”.

❣︎❣︎❣︎❣︎

Wystarczy mi jedno. Rina Kent. I kupuje książki w ciemno, nie czytając nawet opisu. Więc gdy tylko do sprzedaży weszła następna część Royal Elite, od razu znalazła się w moim koszyku. Kto mnie obserwuję, ten wie, jak bardzo kocham tę serię, jak i samą twórczość autorki. Dlatego z niecierpliwością wyczekuje kolejnych jej książek.

Jak do tej pory, historie bohaterów Royal Elit znajdują się na następujących miejscach:

- historia Elsy i Aidena,

- historia Teal i Ronana,

- historia Astrid i Leviego,

- historia Kimberly i Xandera,

Już w poprzednich tomach byłam ciekawa postaci Ronana. Wyczekiwałam o nim książki chyba tak samo bardzo, jak o pozostałych jeźdźcach.

Teal także wydawała mi się być barwną postacią, która ma dużo do powiedzenia.

Oboje miało swoją własną tragiczną przeszłość, która snuła się za nimi niczym cień w ich teraźniejszym życiu.

Podoba mi się to, że za każdym razem dostajemy innych bohaterów z innym charakterem i cechami. Mimo iż są to przewidywalne romanse, to jednak mimo wszystko przeżywamy to razem z bohaterami.

Podczas czytania Vicious Prince nie da się nudzić a pochłania się ją w jeden dzień.

Dalej ubolewam nad tym, że bohaterowie nie dostali więcej części na opowiedzenie ich historii, tak jak Elsa i Aiden.

Wciągam się w książki autorki za każdym razem. Nie mogę się doczekać, aż przeczytam kolejną część z serii. Liczę również na to, iż Wydawnictwo wyda inne książki autorki.

❀ʀᴇᴄᴇɴᴢᴊᴀ „ᴠɪᴄɪᴏᴜs ᴘʀɪɴᴄᴇ” ʀɪɴᴀ ᴋᴇɴᴛ❀

Wcale nie jest mu to na rękę,...

"Jest coś in­te­re­su­ją­ce­go w woj­nie i nie są to znisz­cze­nia czy ofia­ry, lecz spo­sób, w jaki się roz­po­czy­na­ły i oczy­wi­ście w jaki się koń­czy­ły. Po­mię­dzy jest chaos, ale chaos nie jest dzie­łem przy­pad­ku. Je­stem na eta­pie po­cząt­ko­wym, gdzie naj­drob­niej­sza akcja może wy­wo­łać krwa­wą bitwę. Pierw­szą z wielu".

"Lu­dzie są jak gąbki – wchła­nia­ją tak dużo, aż na­sta­je czas, kiedy muszą wy­rzu­cić te uczu­cia, żeby się nimi nie udu­sić lub – co gor­sza – żeby nie eks­plo­do­wać".

▪️Tytuł: Vicious Prince. Tom 5
▪️Seria: Royal Elite
▪️Autor: Rina Kent @author_rina
▪️Wydawnictwo: Niezwykłe @wydawnictwoniezwykle @niezwyklezagraniczne
▪️Premiera: 21.03.2024 r.
▪️▪️▪️
Współpraca reklamowa @wydawnictwoniezwykle
▪️▪️▪️

Royal Elite czyli cykl książek Riny Kent, które będą potrafiły czytelnika totalnie zniszczyć wzruszającymi, bolesnymi historiami, rozszarpującymi przy tym Wasze serca na drobne kawałki 💔

Tym razem parą bohaterów, których historię poznamy będą Ronan Astor oraz Teal Van Doren. Oboje są swoimi totalnymi przeciwieństwami, niczym dwa przeciwległe bieguny. Ona wycofana, opanowana, zupełnie niczym osoba totalnie pozbawiona uczuć, dlatego też przez niektórych porównywana do robota. On dusza towarzystwa, imprezowicz, wieczny wesołek, który szeroki uśmiech wykorzystuje jako kamuflaż gdy tak naprawdę w środku cierpi i zmaga się z pewnymi problemami...

"...nigdy nie za­le­ża­ło mi na do­pa­so­wa­niu się do in­nych. Trud­no po­żą­dać cze­goś, czego tak na­praw­dę nigdy nie chcia­łeś lub o czym nawet nie my­śla­łeś. Mam swój świat i nikt nie jest tu mile wi­dzia­ny".

Rina Kent w tej części porusza wybitnie ciężki temat jakim jest rozwinięty wątek zwią­za­ny z mo­le­sto­wa­niem przez co może się okazać, że książka ta nie będzie dla każdego. W przeciwieństwie do poprzednich tomów mamy wrażenie, że tu akcja była bardziej dynamiczna. Raczej sytuacje, które miały miejsce były krótsze i działy się szybciej a sceny 18+ trochę częstsze i w naszym odczuciu gorętsze. Relacja bohaterów była także bardziej intensywna i nie trzeba było szczególnie długo czekać aby coś się pomiędzy nimi zaczęło dziać jednak w przypadku tej pary jak najbardziej nam to pasowało. Takie hate-love, które czytelnik rzeczywiście odczuwa pełną piersią 😍

"Mówią, że po­wi­nie­neś zna­leźć to, co ko­chasz, i trzy­mać to bli­sko sie­bie. To samo można po­wie­dzieć o tym, czego nie­na­wi­dzisz".

"Vicious Prince" to książka w której bardzo istotne będą potrzeba bliskości oraz potrzeba otaczania się ludźmi. Zobaczycie na pewnych przykładach jak bardzo zło wyrządzone dziecku może odbijać się na nim w późniejszym czasie. Jak trudno nawet z pomocą specjalistów takiej osobie potem wrócić do normalnego życia aby móc nawiązywać zdrowe relacje. Choć niestety niektórym się to nigdy nie udaje a silnie przeżyte momenty pozostają z człowiekiem do końca jego życia...

Dla nas powyższy tytuł był książką z którą bawiłyśmy się świetnie choć czasami w plot twisty jakie miały tam miejsce po prostu nie dowierzałyśmy 😱 zdecydowanie autorka należy do naszego ulubionego grona powieściopisarek od których można brać książki w ciemno 🖤💙

"Wojna to plac zabaw Śmier­ci. To tam za­bie­ra dusze, a ciała po­zo­sta­wia puste. Za­wsze je­steś ofia­rą wojny, nie­za­leż­nie od tego, czy tra­cisz uko­cha­ną osobę, czy swoją wła­sność, czy jedno i dru­gie".

Jeżeli zatem macie ochotę na książkę która:
* Jest w stanie Was zaskoczyć poprzez zawarte w historii plot twisty
* Występują w niej trudne relacje rodzinne oraz pokręcony związek bohaterów
* Akcja jest dynamiczna
* Historia zawierać będzie pikantne elementy, zdecydowanie dla czytelników 18+
To jest to lektura idealna dla Was 🥰 polecamy! 🖤💙

@wydawnictwoniezwykle bardzo dziękujemy za egzemplarz i współpracę 🖤❤️😊

Książka dostępna na stronie:

"Lu­dzie są jak gąbki – wchła­nia­ją...

“Dla­cze­go, do dia­bła, mam ocho­tę ją zła­mać lub jakoś się w tym za­tra­cić?”

[ współpraca reklamowa: @niezwyklezagraniczne ]

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

"Vicious Prince" Riny Kent, kolejna odsłona serii "Royal Elite", niestety nie spełnił moich oczekiwań. Zamiast wciągającej historii, znalazłam się w basenie przeciętności.

Fabuła, która miała być pełna napięcia i emocji, niestety przyniosła jedynie poczucie zawodu.

Fabuła obiecywała wiele, ale dostarczyła tylko rozczarowania. Teal, początkowo interesująca postać, gwałtownie przemienia się w płaczącą i naiwną dziewczynę, co sprawia, że trudno się z nią utożsamić. Podobnie z Ronanem, którego rozwój zdaje się zastopowany, mimo że to głównie o nim miała być ta część, to jednak nie wnosi on nic nowego i staje się irytująco jednowymiarowy.

Autorka porusza ważne tematy, takie jak trauma związana z pedofilią, ale niestety w sposób niewystarczający. Brak głębszego zrozumienia dla bohaterów sprawia, że trudno było mi przeżywać ich losy. Tekst był pozbawiony głębszych uczuć, co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę umiejętność Riny Kenta przekazywania emocji w sposób głęboko poruszający.

Przez większość książki nie działo się nic znaczącego, co było naprawdę przygnębiające. Chwilowy zwrot akcji, który obiecywał pobudzenie, okazał się zaledwie iskierką, która szybko zgasła. Znaczny brak istotnych wydarzeń i brak chemii między bohaterami doprowadził do tego, że lektura była wyczerpująca, chwilami nawet męcząca.

Relacja między Teal a Ronanem była płaska. Ich "przemiana" z nienawiści w miłość wydawała się sztuczna i wymuszona. Jak uwielbiam pary z Royal Elite, tak oni wypadają najsłabiej.

"Vicious Prince" to dla mnie rozczarowanie. Mam nadzieję, że kolejne części serii będą bardziej intrygujące i przywrócą jej dawny blask.

[ współpraca reklamowa: @niezwyklezagraniczne ]

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.

"Je­steś świa­tłem po­mi­mo ciem­no­ści. Je­steś na­dzie­ją po­mi­mo czar­nych kro­pek. Je­steś siłą po­mi­mo sła­bo­ści."

"Lu­dzie róż­nie re­agu­ją na trau­mę. Są tacy, któ­rzy po­le­ga­ją na naj­bliż­szej ro­dzi­nie i przy­ja­cio­łach. Są tacy, któ­rzy wal­czą, by znów móc się uśmie­chać. Są też tacy, któ­rzy za­my­ka­ją się w sobie i osta­tecz­nie tracą kon­tro­lę.
I je­stem też ja.[...]Za­wsze byłam dobrą dziew­czyn­ką, ale ze złym wy­ra­zem twa­rzy. Nie po­zwa­la­łam sobie na uśmiech i osta­tecz­nie za­po­mnia­łam, jak się uśmie­chać."

Kurcze, z każdym kolejnym tomem coraz ciężej mi wybrać, który z bohaterów tej serii bardziej kradnie moje serce 🙈 Aiden to zdecydowanie mój typ, Xander potrafi zawrócić w głowie jak najlepsza whiskey, Levi to zupełnie inna liga - nadal gorąca, ale jednak inna, a Ronan? 😱 Ehm....za maską wesołka skrywa takie bagno, że ciężko objąć to rozumem🙈 Teal i Ronan są jak dwie połówki złamanego serca, złamanego przez ludzi którzy nie znają słowa moralność, nie uznają granic 😵‍💫 Dodatkowo Teal skrywa coś, od czego nie ma już odwrotu, a Ronan będzie gonił czas by ją powstrzymać, co dodaje całej fabule widmo strachu, upływu czasu i adrenaliny 🥺 Czyta się, co chyba nikogo nie dziwi już przy 5 tomie, bardzo szybko 🤭 Historia jest skrupulatnie poprowadzona, mamy tu mniej scen erotycznych, ale ich jakość wynagradza wszystko 😈 Fabuła wciąga nas w świat tej dwójki, przy okazji dając namiastkę pozostałych byśmy nie tęsknili😂
Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że przywiązałam się już do wszystkich bohaterów, a seria powoli dobiega końca, więc - będzie płakane😂😂 Polecam wam te serię ❤️

I...

💙 Vicious Prince - Rina Kent 💙

„– A jeśli odmówię, wasza lordowska mość?

– Wtedy uciekaj, ma belle.”

[reklama @niezwyklezagraniczne]

Kolejna książka spod pióra Riny, która porwała moje serce i sprawiła, że zapomniałam o otaczającym mnie świecie. Historia pełna intryg, kontrowersji i tajemnicy. Strasznie ciężko było mi się od niej oderwać, przez co przeczytałam ją w niecałe dwa dni.

Kocham to w, jak sposób autorka kreuje bohaterów swoich książek. Każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju i każdy z nich ma w sobie to coś, co powoduje, że czytanie jej książek wręcz uzależnia. To ile emocji wywołuje we mnie Rina swoimi historiami… Ubóstwiam je całym swoim sercem i już się nie mogę doczekać, aż będę miała więcej jej książek na swojej półce!

Dawno nie czytałam niczego, co ma w sobie motyw aranżowanego małżeństwa i o matko zapomniałam jak bardzo kocham książki, które mają w sobie właśnie ten motyw. Plus fakt, że Teal, jak i Ronan są bohaterami, którzy mają temperament i oboje wiedzą, co chcą poskutkował tym, że już od pierwszych stron byłam pewna, że polubię się z tą historią.

Gorąco wam ją polecam i sama z niecierpliwością czekam na więcej książek w Polsce spod jej pióra!!!

💙 Vicious Prince - Rina Kent 💙

„– A jeśli odmówię, wasza lordowska mość?

– Wtedy uciekaj, ma belle.”

[reklama @niezwyklezagraniczne]

Ach! Jak miło jest wrócić do świata „Royal Elite”.
Rina Kent jest jedną z moich ulubionych autorek, ale kto czytała jakąkolwiek jej książkę pewnie nawet nie jest zdziwiony. Rina w swoich powieściach porusza moje ulubione wątki, szczególnie motyw Elitarnej szkoły, gdzie więcej jest pytań niż odpowiedzi, gdzie mrok i brutalność przechadzają się między murami szkoły i nigdy nie wiadomo, kiedy wróg stanie się najlepszym przyjacielem.

Kto lubi motyw aranżowanego małżeństwa? Przypuszczam, że wielu z was więc mam dla was świetną wiadomość w „VIcious Prince” jest to główny motyw.
Tym razem poznajmy Teal i Ronana. Połączenie tej dwójki to jak złączyć wodę i ogień, albo ktoś utonie albo spłonie.
Na pozór tak różne charakterny, jednak z każdym krokiem okazuję się, że łączy ich coraz więcej.
Ich historia jest pełna mroku, niezrozumiałych zachowań, każde z nich pragnie mieć ostatnie słowo i to chyba jest najlepsze. Ich sprzeczki, to jak próbują dominować nad sobą, ich upór, determinacja i pełne sarkazmu odzywki. Ale nie dajcie się zwieść.. Tych dwojga nie raz dostało kopa od życia, a ich wewnętrzne demony i rozterki dają często o sobie znać.

Co tu dużo mówić, „VIcious prince” to kolejna rewelacyjna książka Riny Kent! Jak zawsze powalają, emocjonująca i nieodkładalna.

Współpraca z Wydawnictwo NieZwykłe

Ach! Jak miło jest wrócić do świata „Royal Elite”.

Rina Kent nie bez powodu jest jedną z moich ulubionych autorek, a “Vicious Prince” kolejna historia, która to udowadnia.

Teal zgadza się na zostanie narzeczoną Ronana, jednak ma w tym pewien cel związany z jej przeszłością. A sam Ronan będzie za wszelką cenę zmuszał Teal do zerwania zaręczyn, jednak dziewczyna tak łatwo się nie podda.

Książki Riny mają to do siebie, że w każdej jej historii potrafię odnaleźć jakiś element, który skrada moje serce i sprawia, że jej historie zasługują u mnie na najwyższe oceny. Tak też było historią Ronana i Teal, a najbardziej druga połowa historii. “Vicious Prince” zasłużył sobie na maksymalną ocenę, a jak pewnie wiecie, ja bardzo rzadko oceniam książki na najwyższą ocenę.

Dawno nie czytałam książek z wątkiem bully romans, a ta historia pokazała mi, że są jeszcze autorzy, którzy potrafią bardzo dobrze go przedstawić. Relacja Ronana i Teal na początku była toksyczna, jednak nie sprawiała ona, że relacja tej dwójki była zła.

W książce nie brakuje brutalności i z pewnością do przeczytania jej trzeba się przygotować psychicznie; tak jak to jest z poprzednimi książkami w serii.

Moje serce w tej historii skradł najbardziej fakt, że zarówno Ronan, jak i Teal to bohaterowie, których życie nie szczędzi. Ich traumy z dzieciństwa wciąż ich prześladują i dalej nie potrafią sobie z nimi poradzić. Jednakże w momencie, w którym zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu i mimo tego że oboje tego nie chcą to jednak zaczyna się coś między nimi dziać; zaczynają sobie nawzajem pomagać i odkrywać, że ich życie może się zmienić na lepsze.

Oczywiście w historii tej tutaj też nie tylko mamy ból, ale też bardzo dużą dozę pikanterii. Tutaj naprawdę się dzieje, a sama chemia między bohaterami sprawiała, że wszelkie zbliżenia między nimi były HOT.

W fabule nie brakuje też tajemnic, zwrotów akcji. Rina tak świetnie skonstruowała całą książkę, że czytelnik jest w nią wciągnięty od samego początku do końca i nie chce się oderwać od lektury. Mimo że książka ma niecałe 300 stron, to jednak Rina tak sobie świetnie radzi w pisaniu krótkich historii, że nawet nie czuć jakby się czytało coś tak cienkiego. Ba, czasami nawet autorzy w 400 stronach nie potrafią przekazać wszystkiego, co Rina w tych 300. A ostatnie rozdziały byłym takim rollercoasterem emocjonalnym.
“Vicious Prince” to kolejna świetna historia spod pióra Riny, a jeśli jeszcze nie znacie książek autorki to bardzo wam polecam tę serię jaki inne książki autorki.

Teraz z niecierpliwością czekam na ostatni tom serii, który będzie o Silver i Cole’u, o których słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii.

Książki Riny mają to do siebie, że w...