Wielki Wóz

Okładka książki Wielki Wóz Katarzyna Gawlas
Okładka książki Wielki Wóz
Katarzyna Gawlas Wydawnictwo: NOVEM Katarzyna Gawlas biografia, autobiografia, pamiętnik
NOVEM Katarzyna Gawlas
2020-05-28
2020-05-28
podróże vanlife camper poradnik świat wolność youtube

Pierwsza część o budowie auta bardzo fajna. Niestety mam wrażenie, że podróż była stworzona tylko po to aby powiedzieć w tym kraju byłem.
Mało odwiedzonych atrakcji w każdym państwie, słabe opisy miejsc. Wieczne pytania czy damy radę przejechać i czarnowidzenie.

Bardzo nudna, zmarnowane pieniadze i czas.
w skrocie to parka ma wieksze ego niz samochod na kontencie chce tylko zarabiac, malo w nich prawdziwych "vanlifersow" ludzie siedzacy w temacie napewno to spostrzega

Bardzo nudna, zmarnowane pieniadze i czas.

książkę czyta się przyjemnie i jest dużą inspiracją do podróżowania i spełniania marzeń ale jeśli ktoś śledzi ich przygody na youtube to raczej nic nowego się nie dowie

Zanim dostałam książkę przeczytałam ją wcześniej w wersji elektronicznej. Już wtedy bardzo mi się spodobała i z niecierpliwością czekałam na wersję klasyczną.
Wielkość i objętość książki jest w sam raz, mieści się do mojego plecaczka czy torebki :)
Ma bardzo ładną, stonowaną okładkę i super że zawiera dużo zdjęć.

Ma bardzo ładną, stonowaną okładkę i super że zawiera dużo zdjęć.

Książka wydana przepiękne, bardzo lubię styl w jakim Kasia pisze.
Kiedy czytałem książkę czułem się tak jakbym z wami i podróżował!

Książka wydana przepiękne, bardzo lubię styl w jakim Kasia pisze.
Kiedy czytałem książkę czułem się tak jakbym z wami i podróżował!

Jestem szczęśliwą posiadaczka Wielkiego wozu i właśnie jestem na Skandynawii, która jakoś mnie nigdy specjalnie nie fascynowała, a opis Waszej podróży do Norwegii sprawił, że zamarzyłam by i kiedyś ten kraj zobaczyć.
Jestem po lekturze i pod wielkim wrażeniem Waszej odwagi i kreatywności. Dziękuję za podzielenie się informacjami i swoimi wrażeniami z podróżowania.

Jestem w trakcie czytania i bardzo dobrze mi się czyta książkę, Wygląd książka jest bardzo dobry, a treść książki jak dla mnie jest lekka co spowoduje szybciej czytanie, zdjęcia są też fajnie.

Długo czekałem na tę książkę, ale chciałem kupić razem z drugą częścią pt. Droga i dopiero w święta mi się to udało. Kupiłem prezent dla siebie i nie żałuje! Teraz mam obie i jestem świeżo po lekturze. Ma się wrażenie podczas czytania, że autorka siedzi obok i opowiada historie ich niesamowitej podróży. Szkoda, że nie mają wolnego miejsca w swoim campervanie dla mnie! Polecam książkę Wielki wóz i Drogę!

Bardzo przyjemna książka o podróżach. Jest to pierwsza książka Kasi z PodróżoVania, ale szczerze to podziwiam ją za talent do pisania. Wciągnęła mnie bardzo! Kasia w książce opisuje swoje uczucia związane z zmianą życia, obawy lęki - nie spodziewałam się tak dużej dawki emocji. Myślałam, że będzie to kolejna książka podróżnicza. Bardzo miłe zaskoczenie! Czekam na kolejną część!

Liczyłem na coś więcej, ale mimo wszystko książkę czyta się przyjemnie. Osoby, które na bieżąco śledziły poczynania Podróżovania na YT będą miały wrażenie, że sporą część informacji już wiedzą. Przedstawienie swoich przygód van life na pewno zainspirują wiele osób. Momentami irytował mnie sposób opisywania miesjc/wydarzeń/uczuć, tj. Kasia jest na pewno bardzo wrażliwą osobą, ale dla mnie część opisów wyglądała na sztuczne - takie robione na siłę.

• Podróżnicze
  • Kupię