Kropla deszczu na dłoni

Wydawnictwo: Ruch
espeja

Przygodowa książka dla młodzieży z fantastycznymi ilustracjami Butenki.

Rewelacja. Jedna z najbardziej ulubionych książek dzieciństwa. Kryminał z cudnymi rysunkami Bohdana Butenki.

Iwona17 | 2015-07-10
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 1990 rok

Książka mojej Mamy - nie pamiętam ile miałam lat,kiedy pierwszy raz ją przeczytałam i zakochałam się w czytaniu książek miłością czystą. Podobnie jak bohater, za lat młodzieńczych nie lubiłam opisów przyrody. Genialna książka (54 strony!) i fantastyczne rysunki.

Ewelina Mikołajczyk | 2016-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2016

Przygoda w czystej postaci! Zastanawiałam się, co takiego można zmieścić na tak niewielu stronach ? Ominięcie opisów przyrody , strachu i ulubionych lodów sprawiło , że to co ważne w historii było widoczne w stu procentach i zostało zręcznie skompresowane.
Daje to świetną historię przygodową dwojga chłopców w sam raz do przeczytania w momencie gdy przyciśnie nas nuda. Każdemu rodzicowi poleciłabym, aby przeczytał to swoim dzieciom ;)

Magda | 2010-11-26
Przeczytana: 01 stycznia 1985

Fantastyczne wspomnienie dzieciństwa. Kreatywna, zupełnie inna niż wszystkie książki dla młodzieży. To było jak odkrycie piątego wymiaru.

Sylwia Zimowska | 2016-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2016