Pokój w kolorach szczęścia 6

Okładka książki Pokój w kolorach szczęścia 6 Hakuri
Okładka książki Pokój w kolorach szczęścia 6
Hakuri Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Pokój w kolorach szczęścia (tom 6) komiksy
komiksy
Pokój w kolorach szczęścia (tom 6)
Sachi-iro no One Room
Studio JG
2020-03-24
2020-03-24
Anna Koike
dramat okruchy życia romans seinen manga

Denerwuje mnie postawa Sachi. Zachowuje się agresywnie, rzuca groźbami, wymachuje nożem... Nie rozumiem, co się z nią stało, i nie podoba mi się ta zmiana. Coraz bardziej sympatyzuję z detektywami, którzy pragną pomóc dziewczynie, ale idzie im to z trudem. Szczególną sympatię odczuwam wobec Yashiro, który pod względem wyglądu i charakteru w pewnym stopniu przypomina mnie.

Ok, może jednak przesadziłam z tym DNF. Jednak skończyłam mangę i będę kontynuować.
Nadal jednak uważam, że ten początek był mega słaby.
Jednak później jest lepiej i zakończenie bardzo intrygujące.
Do tego chyba też do mnie dotarło, że głupie zachowanie Sachi wynika z jej sytuacji. Ona po prostu wielu rzeczy nie rozumie i ma do tego prawo.

-----------------------------------

DNF @ 15%.

Na początku ta seria była intrygująca.

Jednak już poprzedni tom mi się nie podobał, a tego to nawet nie da się czytać.
Sachi jest tak beznadziejna z tym swoim: Natychmiast go zabij! i te inne groźby z dupy.

Gdyby nie Matsubase to już może dwa tomy temu bym to porzuciła. Niestety mam wszystkie wydane w Polsce tomy już kupione, no ale będzie trzeba je sprzedać. Nie chce mi się z tym męczyć. Już poprzedni tom męczyłam, a tego mi się nie chce.

Prawda jest taka, że ta seria jest taka bez sensu. Zachowania głównych bohaterów są mega dziwne. Rozumiem traumy, ale to wszystko jakby nic nie wnosi i nie wiem... no nie podoba mi się i tyle.

Nadal jednak uważam, że ten początek był mega słaby.
Jednak później jest lepiej i zakończenie bardzo intrygujące.

Początek tomiku był dość groźny, ale na szczęście dalej już nie jest tak strasznie. Sachi jak dla mnie zaczyna się gubić we własnych uczuciach, jej porywacz też nie do końca wie co czuje i robi. Ta ciekawa para zmierzy się z detektywem Matsubase, który jak dla mnie jest najlepszą postacią w tej mandze.
Polecam:)

Polecam:)

Z tomu na tom, ta manga robi się coraz ciekawsza. Po pierwszym tomie nie byłam przekonana do tej mangi, ale teraz czekam na każdy kolejny tom. Bardzo polubiłam detektywa. Co do głównej bohaterki, to raz ją lubię, a raz nie.

Świetna kontynuacja, bardzo dobrze napisana. Niewiele więcej można tutaj powiedzieć bez zdradzania fabuły, ale bardzo polecam.

Kiedy zaczęłam czytać pierwszy tom tej mangii nie byłam co do niej przekonana. Jednak z części na część akcja coraz bardziej mi się podoba.

1931

Ciekawa propozycja.