W jego oczach

Okładka książki W jego oczach AT. Michalak
Okładka książki W jego oczach
AT. Michalak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-01-01
2020-01-01
Romans miłość

Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...
Okładka książki W sieci pożądania Nana Bekher, AT. Michalak
W sieci pożądania Nana Bekher, AT. Mi...

Za bardzo przewidywalna i aż czasami za słodka.

Za bardzo przewidywalna i aż czasami za słodka.

Tego się nie dało czytać. Beznadzieja.

Tego się nie dało czytać. Beznadzieja.

Książka niby nie jest zła ale taka przewidywalna, infantylna. Szybko się czyta.

Książka niby nie jest zła ale taka przewidywalna, infantylna. Szybko się czyta.

Lekka książka. Przeczytałam do poduszki w 3 wieczory. I szczęśliwe zakończenie.Chociaż miałam wrażenie iż autorka książki strasznie się spieszyła z zakończeniem.

Zamysł książki fajny, ale wykonanie mało ciekawe. Bohaterka mam wrażenie,że jest głupiutka i nie ogarnia uczuć swoich. Raz do jednego raz do drugiego coś czuję. Przynajmniej szybko się czyta.

Mia młoda dziewczyna wychowana na wsi.Jej największym marzeniem jest trenowanie MMA pod okiem najlepszych trenerów. Jednak aby móc je spełnić potrzebuje pieniędzy na treningi. Stara się o pracę w modnym klubie.Na rozmowie kwalifikacyjnej poznaje swojego szefa.

Derek to niezwykle przystojny mężczyzna,który nigdy nie zamierza się ustatkować. Właściciel klubu ,lubiący dobrą zabawę i kobiety.
Już od pierwszych chwil między nimi iskrzy. Czują wobec siebie niezwykłą chemię i przyciąganie.
Czy Mia oprze sie  urokowi mężczyzny??
Czy Derek będzie w stanie siw zmienić??

"W JEGO OCZACH" to gorący romans,w którym nie brakuje namiętności. Historia pełna pożądania I przyciągania .Historia o spełnianiu marzeń, dążeniu do celu,miłości, przyjaźni. Pełna pasji z odrobiną tajemnic .A także o próbie zmiany swojego życia i przede wszystkim siebie na lepsze.
Fajnie wykreowani bohaterowie, oboje z silnymi charakterami, lubiący postawić na swoim i nie dający sobie w kaszę dmuchać.
Lekki styl pisania autorki sprawia że książkę czyta sie szybko I przyjemnie.
Gorąca, rozpalająca zmysły I wyobraźnię historia,która wciąga już od pierwszych stron.

Na półkach: , , , , , ,

To moje drugie spotkanie z Panią Adą,zawładną mną tą historia cudowna,urzekająca bardzo I zachwycająca.
Przyjemnie się mi czytało,płynęłam przez każdy rozdział w książce,Mia i Derek to wspaniali,intrygujący bohaterowie.
Każdy rozdział ciekawił mnie co się wydarzy między Derek,a Mią kibicowałam tej dwójce,żeby byli razem.
Pełna uroku,pikanterii,dużo seksu było w powieści,miłości i zagwarantowała mi autorka przyjemnej relaks,nie sposób mi było się oderwać od książki.
Wiele się działo w niej,oczarowana nią jestem,uwielbiam takie powieści czytać.
Cudna,niezwykła i intrygująca to książka sięgnę po całą twórczość autorki,żeby przeczytać i to z przyjemnością.

Pełna uroku,pikanterii,dużo seksu było w...

To moje pierwsze spotkanie z tą autorką i z przykrością muszę przyznać że nie jestem zachwycona. Wręcz czuję się zawiedziona. Historia bardzo ciekawa ale brak w niej emocji. Brak tego czegoś, dreszczyka, niepewności. Wszystko jest strasznie przewidywalne a bohaterowie nijacy. Mii brak charakteru, od samego początku wybacza facetowi każdą zdradę. A Derek... niby miał być trudnym do zdobycia kobieciarzem a tak szybko się "zakochał" i nagle wszystkie inne przestały dla niego istnieć.

Szczerze mówiąc nie rozumiem skąd tak wysokie oceny...

Przykro mi ale nie zostanie w mojej pamięci😔

❤️Recenzja ❤️ 1/2022
W jego oczach, to książka, którą miałam okazję kupić z autografem autorki, jeszcze przed premierą. To książka, którą zdążyłam przeczytać w części w aplikacji Wattpad. Byłam ciekawa zakończenia, które mnie nie zawiodło, chodź miałam nadzieję na kolejną część czego koniec nie zapowiada.

Powieść wydana przez wydawnictwo @waspos napisana ręką @at.michalak.autor

Dosłownie wszystkiego możemy się spodziewać po autorce. Samemu można wymyśleć scenariusz a i tak wydarzy się coś całkiem innego. Autorka zaskoczyła mnie tym debiutem, bo w mojej bibliotece nie ma książki, która tak skradła moje serce. Czytałam ją bardzo, ale to bardzo dawno. Praktycznie po premierze krótki czas.

Derek Brown prowadzi własną siłownie. To typ podrywacza dla, którego liczy się tylko sex. Dupek, ale ma własne zasady. Brak sexu z podwładnymi. Niestety jego plany się niweczą, kiedy na rozmowę o pracę przychodzi Mia Thomson. Dziewczyna jest inna, od reszty dziewczyn w jego otoczeniu. Nieśmiała, a te oczy przestraszonej sarny, zrobiły na nim wrażenie. Ich spotkanie jest całkiem śmieszne, ale wtedy Mia nie wie, kim on jest i, że zmieni jej życie.

Niektóre sceny wydawały mi się śmieszne, jak ich spotkanie, ale były momenty, w których płakałam i mówiłam, że ja tak szybko nie mogłabym mu wybaczyć. Jednak co innego być obok i się przyglądać a co innego to przeżyć.
Książka nie jest gruba, a pismo autorki nie jest skomplikowane i trudne, przez co książkę czyta się przyjemnie łatwo i szybko.

❤️Recenzja ❤️ 1/2022

Powieść wydana przez wydawnictwo @waspos napisana ręką...

Przeczytałam książkę w sumie bardzo szybko napisana jest w taki sposób że na początku miałam wrażenie że wszystko będzie jasne.glowni bohaterowie poznają się on bogaty ona biedna albo tak utrzymująca się od pierwszego do pierwszego z marzeniami.wpadaja na siebie czują do siebie chemie próbują unikać tego i niedopuszczalne do siebie ale mimo wszystko jednak spotykają się i łączy ich gorący sex i do tego dochodzi uczucie.tak widzialam te powieść czytając pierwsze strony,ale z każdą kolejna strona uświadamiałam sobie ze jednak nie jest tak przewidywalna jak odniosłam wrażenie po pierwszych stronach.
Derek biznesmen i Ava-bokserka ale i pracownica w klubie Dereka.
Tak jak wspomniałam pierwsze strony są przewidywalne ale natomiast następny pozwalają na gdybanie myślenie i zastanawianie się co dalej będzie.Pomimo ze w zakończeniu oczywiście łączy miłość Dereka i Avy warto poświęcić czas tej książce.ukazuje trud włożony przez kobietę aby wytrwała i dążyła co swoich marzeń.
Polecam.

• Romans