W sieci pożądania

Okładka książki W sieci pożądania Nana Bekher, AT. Michalak
Okładka książki W sieci pożądania
Nana BekherAT. Michalak Wydawnictwo: Pascal Seria: LoveBook literatura obyczajowa, romans
LoveBook
Pascal
2022-02-09
2022-02-09

Nie należę do okładkowych srok, ale tę książkę zakupiłam przede wszystkim ze względu na okładkę, którą jestem oczarowana. Nie trzeba gołej klaty i gołego tyłka, by wzbudzić pożądanie. A chyba o to chodzi w romansach? Riley i Hudson poznają się na Barbadosie, gdzie oboje spędzają urlop. Choć na początku oboje podchodzą do swojej relacji jak do wakacyjnego, przelotnego romansu, z czasem zaczynają czuć coś więcej. Kiedy Riley decyduje się zrobić pierwszy krok, mężczyzna znika. Ona ze złamanym sercem, postanawia odmienić swoje życie. Po kilka latach poznaje starszego od siebie mężczyznę, przy którym w końcu czuje się bezpieczna i kochana. Kiedy i ona odwzajemnia uczucia swojego partnera, w jej życiu pojawia się Hudson. Co zrobi Riley? Kogo wybierze? Początek książki trochę mnie przytłoczył. Wiem, że romans rządzi się swoimi prawami i bez scen seksu się nie obejdzie, ale nie sądziłam, że w początkowej fazie, będę miała do czynienia z tak dużą intensywnością scen miłosnych. Doceniam to, że były dobrze napisane, bo pobudzały moją wyobraźnię, ale co za dużo to nie zdrowo. Powtarzalność pewnego zachowania po czasie męczy. Akcja nabrała tempa w momencie pojawienia się drugiego mężczyzny. I choć aktualnie nie sięgam po romanse i erotyki za często, to 15 lat wstecz namiętnie czytałam romanse, przez to bardzo szybko zorientowałam się, o co w tej historii chodzi. Trudniej było mi rozgryźć zakończenie, którego fanką nie jestem, ponieważ ja dokonałabym innego wyboru. Ode mnie 5/10.

Historia ciekawa, ale trochę się dłużyło. Od prawie samego początku bylo wiadomo kto kim dla kogo jest i kto z kim na końcu będzie. Dużo opisanych rzeczy pobocznych, które są małoznaczące.

Pomysł na książkę dobry, tylko zabrakło tego czegoś.
W niektórych rozdziałach fabuła się powtarzała.
Momentami się dłużyła. Niepotrzebna szczegółowe spisywanie na temat tego co dany bohater robi, co je, jak się ubiera, brakowało tylko co robi w łazience. Uważam że to niepotrzebne bo to zniechęca do czytania.
Książka taka sobie.

Pomysł na książkę dobry, tylko zabrakło tego czegoś.
W niektórych rozdziałach fabuła się powtarzała.
Książka taka sobie.

Nie urzekła mnie

Nie urzekła mnie

Patrząc na ilość pozytywnych opinii pomyślałam sobie, że książką na pewno musi być wyjątkowa. Po przeczytaniu stwierdzam, że była ona słaba . Natomiast ocena 4 gwiazdki to i tak nadto. Została jedynie przyznana za trud włożony w samo napisanie książki. Przez cały czas czytania czekałam na rozwinięcie jakiejś akcji, bezskutecznie. W zamian dostałam "tajemnicę", którą momentalnie odkryłam i to tyle jeżeli chodzi o element zaskoczenia. Reszta była przewidywalna i mało finezyjna. Język i słownictwo też mnie nie powaliło na kolana. Momentami miałam wrażenie, że książkę pisała nastolatka. Jak się szybko zaczęła tak i szybko się skończyła. Zmęczyła mnie dosyć poważnie...

Nie urzekła mnie, wręcz momentami denerwowała. Wątek ze starszym mężczyzną mnie rozwalił, gość miał 50 lat, przystojny, zadbany, dobrze zbudowany, zawsze gotowy, ale... autorka momentami opisywala go jak młodego faceta "jak na swój wiek" zwłaszcza jeżeli chodziło o seks, a poza tymi wątkami, z zachowania miałam wrażenie jakby był conajmniej po 60...

Bardzo dobry duet pisarski, który stworzył tak dobrą książkę. Którą czyta się bardzo przyjemnie, aż nie chciałoby się kończyć! Bardzo polecam.

Zgrany duet

Zgrany duet

Riley kobieta, która żyje pracą, postanawia w końcu wziąć urlop i wyjechać odpocząć od problemów. Za cel wybiera BARBADOS, tam też poznaje Hudsona, ideał mężczyzny. Sielanka młodych trwa w najlepsze, Reily zaczyna myśleć o mężczyźnie na poważnie. Snuje plany wspólnego powrotu i życia. Z dnia na dzień zostaje sama Hudson zostawił ja bez żadnego słowa wyjaśnienia.

Dziewczyna zmienia całe swoje dotychczasowe życie wyjeżdża, zmienia środowisko. Wydaje jej się że wychodzi na prostą poznaje Davida, związuje się z nim i w tym momencie na swojej drodze spotyka na nowo Hudsona.
Czy wakacyjny romans ma szansę na coś więcej? Czy Reily zamieni swoje dotychczasowe stabilne życie na wielką niewiadomą u boku Hudsona?

Książka rewelacyjna. Autorki stworzyły niesamowitą historię. Zaskakiwała w każdym rozdziale a i tak największym zaskoczeniem okazała się końcówka. Tego się kompletnie nie spodziewałam. Bardzo romantyczna historia. Polecam🤩 Naprawdę książka trafiła w moje gusta w 100% 🔥😍

Dziewczyna...

Riley to kobieta, która ponad wszystko kocha swoją pracę. Pochłonięta swoimi obowiązkami w pewnym momencie postanawia odpocząć. Za cel obrała sobie Barbados. To właśnie tam poznaje jakże tajemniczego i zarazem przystojnego mężczyznę o imieniu Hudson.

Ich wakacyjny romans nie trwa zbyt długo... Mężczyzna odchodzi bez słowa wyjaśnienia.

Zakochana i zraniona Riley postanawia zmienić swoje życie. Zmiana pracy, mieszkania, a także partnera życiowego, na pozór wydaje się dość proste. Bo przecież musi się udać, zapomnieć o wakacyjnym kochanku... Jakże to jest mylne, ponieważ tych dwoje znowu się spotykają, a to na pewno zburzy pozornie ułożony świat Riley.

Czy wakacyjni kochankowie mają jakiekolwiek szanse na wspólne życie?

Koniecznie przekonajcie się sami! WARTO 🤩
Wspaniała historia stworzona przez dwie zdolne i jakże fantastyczne autorki. Dziewczyny wykonał kawał dobrej roboty, obdarowując nas tak wciągającą książką.
Lekkie pióra autorek powodują, że przez książkę niemal się płynie. I tak było w moim przypadku ☺ Fantastyczna fabuła, wiele emocji, namiętność, pożądanie, miłość, żal, tęsknota... Tak wiele się tam dzieje! Serdecznie polecam! Nie pożałujecie, a czas spędzony przy lekturze nie jest czasem straconym ❤

Zakochana i zraniona Riley...

• Od wydawnictwa
  • Romans/Erotyk