2M3D. Niedopowiedziane historie

RPG Media
2019-03-25
2019-03-25
rpg gra fabularna opowiadania

Okładka książki Dzieciaki! Michał Bańka, Adam Biszewski, Krzysztof Gawryołek, Szymon Łopatka, Nikos Sawwidis, Justyna Wyglądała
Dzieciaki! Michał Bańka, Adam ...
Okładka książki Niedopowiedziane historie: BCU Michał Bańka, Zuzanna Białogłowska, Katarzyna Korowajczyk, Ewa Samulak, Nikos Sawwidis, Jan Steifer, Szymon Szczechowicz, Joshua Szpilarski, Mateusz Tomiczek, Wojciech Tremiszewski
Niedopowiedzia... Michał Bańka, Zuzan...

Powyższy zbiór opowiadań cechuje spora nierówność pomiędzy poszczególnymi historiami. Przy wielu się wynudziłam (szczególnie te o Skarskinie),ale kilka przykuło moją uwagę. Świetne pióro dzierży Nikos. Poruszyły mnie również ostatnie chwile Gniewa w wykonaniu Josha - wielokrotne wczuwacie się w postać pozwoliło przedstawić strach i zwątpienie herolda mocno realistycznie. Zdecydowanie warto przeczytać przynajmniej ostatnie opowiadanie autorstwa Baniaka o dalszych przygodach Gieselbrechta. Dla fanów 2m3d obowiązkowe. Dodatkowo zbiór okraszony jest pięknymi ilustracjami, kilkoma zabawnymi komiksami i dodatkowymi materiałami multimedialnymi.

Drugi raz Nikos mnie zaskoczył tym, jak super są jego opowiadania. Zanim zabrałem się za 2M3D przeczytałem BCU. Tam też uważam, że opowiadania Nikosa były najlepsze. Tutaj jest tak samo. Nie spodziewałem się, że Nikosowi tak dobrze idzie pisanie.

I FILIP <3 Baniak najlepiej odgrywa szaleńców.

I FILIP <3 Baniak najlepiej odgrywa szaleńców.

Jeżeli nie oglądałeś/aś sesji z przygodami 2M3D/Róża i Kieł/A tymczasem... to będzie tylko zbiór kilku opowiadań, komiksów i obrazków bez powiązań.

Jeżeli jednak śledziłeś/aś ich losy i przygody to jest pozycja obowiązkowa. Opowiadania mówią nam jakie wydarzenia miały miejsce pomiędzy sesjami. Rewelacyjne uzupełnienie historii a także rozwinięcie tego co zostało przemilczane.

Dla Fanów to niezła gratka. Pięknie wydana, super format, ilustracje no i same opowiadania! Perełka!

Super uzupełnienie tej wielkiej wspaniałej historii

Super uzupełnienie tej wielkiej wspaniałej historii