Fast Study Book. O hashtagach

2019-01-01
2019-01-01
45 min.
instagram social media

Nie warto kupować tej pozycji, gdyż wiedza w niej podana jest dostępna w necie za darmo. Ponadto autorka ma infantylny styl pisania; większość e-booka zajmują nikomu niepotrzebne zdjęcia.

Strata pieniędzy, cała ta "wiedza" jest dostępna w sieci, za darmo!

Strata pieniędzy, cała ta "wiedza" jest dostępna w sieci, za darmo!

Miniporadnik, jak dobrze korzystać z hashtagów. Ciekawa lektura, zwłaszcza dla początkujących instagramerów.

Zawsze się zastanawiam skąd "znawcy Instagrama" czerpią EKSPERCKĄ wiedzę na jego temat. Twórcy aplikacji nie udostępniają szczegółowych informacji o zasadach działania algorytmu. Eliza wielokrotnie powtarzała, że ebook powstał na podstawie wielomiesięcznych testów kilku kont, od bardzo dużych, po bardzo małe. Zaufałam jej i kupiłam ebooka.
Uważam, że stosuję się do porad zamieszczonych w publikacji, jednak w dalszym ciągu nie widzę większych efektów, a minęło już sporo miesięcy.
Może nie umiem grać w "te klocki", a może po prostu w poradniku jednak brakuje eksperckiej wiedzy?
Nie chcę wydawać negatywnej opinii na temat tej publikacji, bo być może ktoś inny faktycznie potrafi wyciągnąć z niej o wiele więcej!
Tak czy inaczej, w mojej opinii ten poradnik zdecydowanie wyróżnia się spośród innych tego typu dostępnych na rynku.
Ja zostawiam dziś 6!

Uważam, że stosuję się do porad...

Cenię Elizę za determinację z jaką sama siebie chwali i za to że z ogólnie dostępnej wiedzy potrafi uczynić swój atut. Niestety, ten poradnik w zasadzie nie zawiera niczego eksperckiego, to zlepek informacji z wyszukiwarek. Dla młodego pokolenia to może być wartość, dla mnie strata czasu.

Pigułka wiedzy na temat stosowania hashtagów w social media. Pozycja obowiązkowa dla każdego twórcy internetowego. Szkoda, że taka krótka, ale może w przyszłości autorka zdecyduje się na rozwinięcie niektórych kwestii. :)

Publikacja przekazuje nam kompleksową wiedzę na temat hasztagów – od wyjaśnienia czym są wraz z ich funkcją, przez zasady ich dobierania aż po jakość profilu i obserwujących. Dopełenieniem są »tematyczne katalogi hasztagów, które zawierają hasztagi podzielone na podkategorie i wielkość. Katalogi usprawniają proces dobierania odpowiednich zestawów dopasowanych do tematyki zdjęcia i wielkości konta.

Długo wahałam się, czy kupować tego ebooka. Natknęłam się już na kilka tego typu poradników, które tak naprawdę nie wnosiły niczego nowego do mojego zakresu wiedzy o Instagramie i hashtagach. Tutaj - na całe szczęście - było inaczej i teraz widzę, że warto było zaryzykować.
Ebook jest króciutki, przeczytałam go w dosłownie pół godziny, jednak dowiedziałam się kilku naprawdę ciekawych rzeczy, o których wcześniej nawet bym nie pomyślała. Trudno stwierdzić jeszcze, jak wszystkie te porady sprawdzają się w praktyce, jednak z całą pewnością sprawdzę to na swoim koncie, bo wszystko to, o czym pisze autorka, wynika z jej wielomiesięcznych analiz statystyk.
Uważam, że warto sięgnąć po tę pozycję, jeśli podchodzi się do swojego konta na Instagramie poważnie, a wciąż nie do końca rozgryzło się hashtagów.

• 2021 Papierbooki
  • Posiadam e-book