Fast Study Book. O hashtagach

Fashionelka
instagram social media
poradniki
instagram social media

Miniporadnik, jak dobrze korzystać z hashtagów. Ciekawa lektura, zwłaszcza dla początkujących instagramerów.

Zawsze się zastanawiam skąd "znawcy Instagrama" czerpią EKSPERCKĄ wiedzę na jego temat. Twórcy aplikacji nie udostępniają szczegółowych informacji o zasadach działania algorytmu. Eliza wielokrotnie powtarzała, że ebook powstał na podstawie wielomiesięcznych testów kilku kont, od bardzo dużych, po bardzo małe. Zaufałam jej i kupiłam ebooka.
Uważam, że stosuję się do porad...

Cenię Elizę za determinację z jaką sama siebie chwali i za to że z ogólnie dostępnej wiedzy potrafi uczynić swój atut. Niestety, ten poradnik w zasadzie nie zawiera niczego eksperckiego, to zlepek informacji z wyszukiwarek. Dla młodego pokolenia to może być wartość, dla mnie strata czasu.

Pigułka wiedzy na temat stosowania hashtagów w social media. Pozycja obowiązkowa dla każdego twórcy internetowego. Szkoda, że taka krótka, ale może w przyszłości autorka zdecyduje się na rozwinięcie niektórych kwestii. :)

Publikacja przekazuje nam kompleksową wiedzę na temat hasztagów – od wyjaśnienia czym są wraz z ich funkcją, przez zasady ich dobierania aż po jakość profilu i obserwujących. Dopełenieniem są »tematyczne katalogi hasztagów, które zawierają hasztagi podzielone na podkategorie i wielkość. Katalogi usprawniają proces dobierania odpowiednich zestawów dopasowanych do tematyki...

Długo wahałam się, czy kupować tego ebooka. Natknęłam się już na kilka tego typu poradników, które tak naprawdę nie wnosiły niczego nowego do mojego zakresu wiedzy o Instagramie i hashtagach. Tutaj - na całe szczęście - było inaczej i teraz widzę, że warto było zaryzykować.
Ebook jest króciutki, przeczytałam go w dosłownie pół godziny, jednak dowiedziałam się kilku naprawdę...

• 2019
  • 2020