Winny jest zawsze mąż

Okładka książki Winny jest zawsze mąż Michele Campbell
Okładka książki Winny jest zawsze mąż
Michele Campbell Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie kryminał, sensacja, thriller
It's Always the Husband
Wydawnictwo Literackie
2019-07-17
2019-07-17

Cena przyjaźni

Wciągająca powieść opowiadająca o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Polecam.

Nie jest zła, ale skróciłabym znacznie tę część studencką, a i w drugiej części niekiedy całe strony można było omijać wzrokiem bez szkody dla treści

DNF 42%

Praktycznie od samego początku ta książka mnie irytuje i nie pomaga fakt, że zaczynała, ją chyba z trzy razy. Ale nic, dałam szansę, bo wszystko może się zmienić. Ale jestem znudzona, zirytowana i nie interesuje mnie, co się stanie dalej, bo każda z bohaterek swoim zachowaniem doprowadza mnie do szału i nie chcę kontynuować tej przygody.

DNF 42%

To jest mój pierwszy kryminał który zaciekawił mnie tytułem😉
Przy tej książce nabawiłam się na początku zastoju czytelniczego że względu na rozciągająca się historie trzech "Przyjaciółek" z uniwerka.
Historia na początku trochę się wlekla ,ale później już z każdą stroną było lepiej. Kate która pochodzi z bogatego domu i wszystko uchodzi jej płazem dostaje to czego chce, Aubrey wycofana dziewczyna z biednego domu przyjeżdżając na studia i mieszkając z Kate zaczyna ją wielbić za wszystko co ta dziewczyna robi a Jenny najspokojniejsza z całej trójki dziewczyna która chce zrobić karierę dzięki temu że trzyma się że swoimi współlokatorkami ma niezbyt przychylna opinie. Trzy dziewczyny które nazywają się przyjaciółkami a tak naprawdę każda z nich wbija sobie nóż w plecy. Historia jest tak zawikłana,że aż nieprawdopodobne. Kate która zakochuje się w Lucasie dziewczyna której nikt nie rzuca dostaje od tego chłopaka kosza i tu się zaczyna cała historia. Miłość przeradza się w morderstwo które uchodzi dziewczynie płazem tylko dlatego że ma wpływowego ojca. Jednak życie potrafi pisać różne scenariusze i morderstwo sprzed lat przez kolejne nie daje dziewczynie spokoju,gdy powraca do rodzinnego Carlise historia nabiera tempa. Tutaj jednak w tej książce nie wszystko jest takie pewne do samego końca. Polecam historia bardzo dobrze napisana.

To jest mój pierwszy kryminał który zaciekawił mnie tytułem😉

Mam duży problem z tą książką. Nie jest to pozycja, od której nie da się oderwać. Już na pierwszych stronach książki dowiadujemy się co się stało, jednak wraz z kolejnymi rozdziałami poznajemy historię, która doprowadziła do tych wydarzeń. Początek był dość nużący, bardzo mi się dłużył, ale jednocześnie im bardziej wchodziłam w tę historię tym bardziej stawałam się ciekawa co się stało.
Czy zakończenie mnie zaskoczyło? Niekoniecznie.

Tragicznie napisana książka.

Tragicznie napisana książka.

Poddałam się na jakiejś setnej stronie... Nużąca, z niepotrzebnymi przydługimi opisami. Irytujące bohaterki i trudności w zrozumieniu fabuły. Przeskoki między przeszłością a teraźniejszością... Brak mi cierpliwości do takich historii.

Czytałam różne opinie na temat tej książki i … zdecydowanie należę do tych, którym się podobała. Początek był trudny, bo rozciągnięty i zbyt szczegółowy, ale później mamy dobrą, trzymającą w napięciu historię. Autorka nieźle miesza, sprawiając, że podejrzenia co chwilę padają na kogoś innego, a zakończenie i tak zaskakuje!

Polecam

Polecam

2028

Za zaskakujące zakończenie pól gwiazdki więcej, czyli 6,5.

Za zaskakujące zakończenie pól gwiazdki więcej, czyli 6,5.

Dodaj cytat z książki Winny jest zawsze mąż