Hers

Okładka książki Hers Hazel Gower
Okładka książki Hers
Hazel Gower Wydawnictwo: Evernight Publishing Cykl: The Bears (tom 3) fantasy, science fiction
The Bears (tom 3)
Evernight Publishing
2013-10-17
2013-10-17
Romans Erotyk

Na półkach: , , , , , ,

Po tym co spotkało Sammy z rąk jej chłopaka Grega, który był policjantem, dziewczyna poprzysięgła sobie żadnych więcej mężczyzn. Co ma jednak zrobić gdy w jej życiu pojawia się dwóch samców Alfa, którzy od pierwszej chwili krzyczą, że ona jest ich a w dodatku okazują się być zmiennokształtnymi Grizzli?
Brock i Slater początkowo chcą walczyć o kobietę, jednak z czasem uznają, że są w stanie się nią dzielić. Sammy jednak nie chce ich do siebie dopuścić. Mężczyźni muszą zawalczyć o nią i pokazać jej, że może im zaufać. Na ile jest to jednak możliwe w momencie, gdy jeden okazuje się być detektywem, jak jej były chłopak, a drugi wybuchowym szefem sieci restauracji? W dodatku matka Brocka nienawidzi dziewczyny i ma do niej żal o to, że kolejny człowiek wkracza do rodziny Grizzlich a na domiar złego Greg wychodzi na wolność…

Po raz kolejny mamy dwóch dominujących samców Alfa ale tym razem historia jest inna. Nie rzucają się od razu na kobietę. Wiedzą, że sporo wycierpiała i muszą dać jej czas aby im zaufała i dopuściła ich do siebie. To dość żmudny i czasochłonny proces, który nie jest lekki dla nikogo z tej trójki. W tle rozgrywa się akcja skorumpowanego posterunku, gdzie zatajane są takie rzeczy jak pobicia i zastraszanie. Życie Sammy nie jest łatwe ale z takimi mężczyznami u boku jest w stanie stopniowo wychodzić ze swojej skorupy i zaznać szczęścia.

Brock i Slater początkowo chcą walczyć o kobietę, jednak z czasem...

• Tłumaczenia
  • Rezygnacja
  • Wojskowi/Policjanci/Strażak
  • Zabiegający/obsesyjny mężczyzna
  • One plus more than two( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • E-czytane

Dodaj cytat z książki Hers