Sword Art Online 20 - Księżycowa Kołyska

Tłumaczenie: Anna Piechowiak
Cykl: Sword Art Online (tom 20)
Wydawnictwo: Kotori
d2b

Dochodzi do zdarzenia, którego nie mógłby wywołać żaden związany Rejestrem Tabu czy prawem siły obywatel Podziemia: górski goblin morduje mieszkańca świata ludzi. Okazuje się, że jest to część intrygi mającej na celu doprowadzenie do wybuchu kolejnej wojny pomiędzy światem ludzi a Krainą Ciemności. Chcąc odkryć prawdę o zajściu, Kirito zwraca się po pomoc do Iscarna, dowódcy generalnego Armii Ciemności. Obaj stają oko w oko z domniemanym sprawcą, odzianym na czarno tajemniczym mężczyzną, któremu jednak w ostatniej chwili udaje się uciec. Jako że śledztwo utknęło w martwym punkcie, Asuna postanawia wspomóc się Techniką Wejrzenia w Przeszłość, a wówczas jej oczom ukazuje się zaskakujący obraz... Niedługo potem adeptki Zakonu Rycerzy Integralności, Ronye i Tieze, wpadają w łapy intryganta.
Oto zakończenie cyklu „Księżycowa kołyska”.

źródło opisu: http://www.kotori.pl/

źródło okładki: http://www.kotori.pl/