Słowa do ciebie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Revelry
ew_cia

Wren Ballard nigdy by nie przypuszczała, że w wieku 27 lat będzie już rozwódką. Jej małżeństwo oficjalnie się zakończyło, jednak w jej sercu nadal jest emocjonalna burza, a Wren wciąż sobie z nią nie radzi. Być może spędzenie lata w małej górskiej miejscowości, będzie dokładnie tym, czego w tej chwili potrzebuje. Piękne widoki, mruczenie kota ii… bardzo seksowny i jednoczenie bardzo humorzasty sąsiad, za którym podąża mocno kontrowersyjna sława.
Anderson Black był kiedyś duszą towarzystwa, ale to było kiedyś. Teraz po prostu stara się nie myśleć o przeszłości a pojawienie się nowej sąsiadki kompletnie… go nie obchodzi. A może jednak? Kiedy w końcu stanie z nową sąsiadką twarzą w twarz zrozumie jedno: z jakiegoś powodu interesuje go to, co przeżyła Wren. Szybko zda sobie sprawę, że chce jej pomóc i sam nie rozumie dlaczego.

źródło opisu: Wydawnictwo Kobiece

źródło okładki: Wydawnictwo Kobiece