Sekretnik współczesnej czarownicy

Wydawnictwo: Muza
Manual de Magia Moderna
hobby
aplerr

Witaj w świecie magii, dzięki której spełniają się marzenia! Ludzie od zarania dziejów wykorzystują czary i zaklęcia, by wpływać na swoje zdrowie, powodzenie, piękno i dobrobyt. Magia stanowi sposób, w jaki nasza podświadomość może wejść w relację z energiami Ziemi i kosmosu, by ich siły nam sprzyjały. Sekretnik współczesnej czarownicy to praktyczny i przystępny poradnik stosowania zaklęć i...

Witaj w świecie magii, dzięki której spełniają się marzenia!

Sekretnik współczesnej czarownicy to praktyczny i przystępny poradnik stosowania zaklęć i czarów, w którym znajdziesz pochodzące z różnych kultur rytuały sprzyjające powodzeniu, miłości czy ochronie oraz recepty na poprawę zdrowia i naturalnego piękna, takie jak ziołowe przepisy, zastosowanie kryształów i symboli, wykorzystanie medytacji, czakr oraz ognia, a także podstawy astrologii. Znajdziesz w nim też klucze do tworzenia własnych narzędzi i zaklęć oraz sekretne porady, jak obudzić w sobie swoją własną moc i sprawić, by była ci posłuszna.

źródło opisu: https://muza.com.pl/zapowiedzi/3085-sekretnik-wspo...(?)

źródło okładki: https://muza.com.pl/zapowiedzi/3085-sekretnik-wspo...»

Marta Martielifestyle | 2019-01-02

Czy magia naprawdę istnieje? Jak działa? Czy numerologia, znaczenie imion, astrologia i drobne magiczne czynności, wykonywane każdego dnia mogą nam pomóc tworzyć lepszą wersję siebie, otworzyć serce dla innych lub pomagać bliskim i sobie w trudnych chwilach?

W książce: "Sekretnik współczesnej Czarownicy" autorstwa Keylah Missen znajdziemy odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Co ciekawsze, poznamy tajniki nie tylko magii samej w sobie, ale i sposoby na lepsze samopoczucie, zdrowie, regenerujący sen, czy naturalną pielęgnację.

Gotowa na podróż pełną tajemnic i szczyptę czarów? 🔮

Cała recenzja na: https://martielifestyle.blogspot.com/2019/01/sekretnik-wspolczesnej-czarownicy-recenzja-ksiazki.html

Ksiazkowepasje | 2018-11-12

za sprawą "Sekretnika współczesnej czarwonicy" przeniosłam się na chwilę w świat magii.
Niezwykła książka, która przydać może się nie tylko dla tych, którzy mają ochotę rozpocząć przygodę z magią i czarami. W Sekretniku znajdziecie między innymi elementy numerologii, działanie ziół i minerałów oraz znaczenie i wpływ danych kolorów na nas i nasze życie.
Sekretnik zawiera nie tylko wiedzę przydatną w życiu codziennym, ale również wiele czarów i zaklęć pomagających odniesienie sukcesu, zdobycie miłości. Dzięki nim dowiecie się jak żyć w zdrowiu i pełnym szczęściu, a także w jaki sposób zachować swoje naturalne piękno. Sekretnik informuje nas o czakrach, medytacji i astrologii. Autorka wzbogaciła pozycję o porady, w jaki sposób zgromadzić własne narzędzia potrzebne do odprawiania rytuałów i porady, jak obudzić w sobie sekretne moce.

Cała recenzja będzie dostępn na: www.ksiazkowepasje.pl

Paulina Jedlińska | 2019-05-08
Przeczytana: 08 maja 2019

Myślałam, że to bedzie pusta książka o magoi dla młodych osób. A znalazłam tutaj wiele życiowych tekstów i rad na przyszłości. Czarownica kojarzy się bardzo z bajkami, a tutaj jest ona przedstawiona jako osoba, która dba o swoje wnętrze. Polecam!

Nokja | 2018-11-19

szkodliwe bzdury.