Sekretnik współczesnej czarownicy

Muza
hobby
magia zioła medytacja astrologia kryształy

Kup książkę

Jak dla mnie książka kiepska. Pisana na zasadzie o tym napisze później, to Wyjasnie później itd. Pozniej dla mnie nie następuje. Zbyt wiele wątków niedokończonych lub bardzo słabo rozwiniętych. Może byc fajna dla kogoś kto pierwszy raz czyta taka książkę.

Myślałam, że to bedzie pusta książka o magoi dla młodych osób. A znalazłam tutaj wiele życiowych tekstów i rad na przyszłości. Czarownica kojarzy się bardzo z bajkami, a tutaj jest ona przedstawiona jako osoba, która dba o swoje wnętrze. Polecam!

Czy magia naprawdę istnieje? Jak działa? Czy numerologia, znaczenie imion, astrologia i drobne magiczne czynności, wykonywane każdego dnia mogą nam pomóc tworzyć lepszą wersję siebie, otworzyć serce dla innych lub pomagać bliskim i sobie w trudnych chwilach?

W książce: "Sekretnik współczesnej Czarownicy" autorstwa Keylah Missen znajdziemy odpowiedzi na te i ...

szkodliwe bzdury.

za sprawą "Sekretnika współczesnej czarwonicy" przeniosłam się na chwilę w świat magii.
Niezwykła książka, która przydać może się nie tylko dla tych, którzy mają ochotę rozpocząć przygodę z magią i czarami. W Sekretniku znajdziecie między innymi elementy numerologii, działanie ziół i minerałów oraz znaczenie i wpływ danych kolorów na nas i nasze życie.
Sekretn...

Dodaj cytat z książki Sekretnik współczesnej czarownicy