Miłość, zdrada i spaghetti

Okładka książki Miłość, zdrada i spaghetti Giulia Melucci
Okładka książki Miłość, zdrada i spaghetti
Giulia Melucci Wydawnictwo: Prószyński i S-ka literatura piękna
I Loved, I Lost, I Made Spaghetti
Prószyński i S-ka
2010-01-26
2010-01-26
978-83-7648-313-9
Anna Kłosiewicz
miłość kuchnia

Hmmm....książka taka jak oceniłam czyli przeciętna. Bardziej od historii zainteresowały mnie przepisy kulinarne ;)

Zabawna smakowita powiesc. :)
Znajdziemy w niej duzo przepisow autorki na smakowite potrawy oraz opisy jej rozterek sercowych.
Bohaterka zarazem autorka to doskonala gospodyni domowa,ktora nie ma szczescia do mezczyzn.
Bardzo dobra powiesc na samotne wieczory

Zabawna smakowita powiesc. :)
Bardzo dobra powiesc na samotne wieczory

Dobra pozycja dla osób, szukających swojej drogi wyjścia z kryzysu wywołanego przez nieudany związek. Opowieść prxyjemna choć nieco przewidywalna, pomijając fakt, iż autorka uprzedza już na początku czym będzie kończył się każdy kolejny rozdział. Nie mniej jednak poczucie humoru autorki zasługuje na poświęcenie czasu i przeczytanie tej pozycji, zwłaszcza, że przepisy uzupełniające jej treść są "grzechu warte".

Przeczytałam 60 stron.... o 60 stron za dużo.
może nie moje klimaty? męczyłam się, czytając o kolejnych facetach, z którymi umawia się bohaterka. zamiast przepisów kulinarnych połączonych z miłością znalazłam spis mężczyzn.
coś mi tu nie pasuje...

Przeczytałam 60 stron.... o 60 stron za dużo.
coś mi tu nie pasuje...

Gdyby nie przepisy, książka byłaby słaba, bo męczyły mnie okropnie opisy związków bohaterki. Sama się sobie dziwiłam, że "połkęłam" jej w dwa/trzy dni, a męczyłam tygodniami :(

Przyznam szczerze, że od początku podejrzewałam, że potraktuję tę książkę jak książkę kucharską. I tak się też stało. Historia oplatająca przepisy nie zeszła na drugi plan, posłużyła mi jednak jako poradnik 'co kiedy ugotować'. Spodobało mi się dość proste myślenie'jesli miałaś podły dzień ugotuj....' 'rzucił cię chłopak? chcesz się pocieszyć? nic prostszego, zacznij od pokrojenia pomidorów...' Historia sama w sobie, momentami zabawna, czasem wzbudzająca współczucie dla bohaterki. Można się czasem z nią utożsamiać, może pomóc zrozumieć kilka spraw, jednak nie należy do jakiś 'wybitnie ambitnych'. Prosta, przyjemna, bogata w wiele bardzo ciekawych przepisów. Szczerze polecam.

Historia kilku niezbyt udanych związków autorki przeplatana świetnymi (niektóre wypróbowałam!) włoskimi przepisami. Warto przeczytać, bo jest napisana przyjemnym dla połykania językiem. Czekam na kolejne powieści.

Bardzo przyjemnie i łatwo się ją czytało, a poza tym jest tam dużo bardzo dobrych przepisów.

chwilami męcząca:( jeśli nie jada się mięsa raczej nie skorzysta się z przepisów (a na to czekałam); w sumie dość rozczarowująca (czy naprawdę mamy wybór tylko mężczyzna albo jedzenie???)

Coz mogę napisać......nie porwała ani nie zachwyciła mnie ta książka, choć niektóre przepisy kulinarne są godne uwagi.

• Obyczajowe
  • Przeczytane 2015
  • :-),:-),:-)
  • Powyżej 200 stron
  • W kolejce do przeczytania :)

Dodaj cytat z książki Miłość, zdrada i spaghetti