Moja pierwsza encyklopedia

Wydawnictwo: P.H.W. Fenix
2 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Anachronos

Moja pierwsza encyklopedia to lektura, która zadowoli wszystkich spragnionych wiedzy o świecie.
Znajdują się w niej interesujące informacje z wielu dziedzin. Nie brakuje tu również pięknych zdjęć, ilustracji, map i wykresów.
Dzięki tej wspaniałej publikacji poznasz tajemnice kosmosu, poczytasz o zwierzętach i roślinach, także dowiesz się, jak funkcjonuje ciało człowieka.

źródło opisu: https://ksiegarnia.pwn.pl/Moja-pierwsza-encyklopedia,751271104,p.html

źródło okładki: https://ksiegarnia.pwn.pl/Moja-pierwsza-encyklopedia,751271104,p.html

Anachronos | 2018-09-08

Będąc w księgarni i przeglądając książki tego wydawnictwa doznałem niemałego zdziwienia. Podczas zastanawiania sie, ktory z tytułów kupic mojemu dziecku zauważyłem wraz z żoną, że większość z nich różni się tylko okładką, nazwą i nr isbn, natomiast środki są te same lub trochę zmodyfikowane. Pomijając fakt że taka praktyka to AUTOPLAGIAT, to treść samych książek nie powala, a w przypadku bajek pozostawia wiele do życzenia. Jeszcze nie spotkałem się z taką haniebną praktyką wydawniczą, a książki nie polecam, bo jak za te pieniądze można kupić coś o wiele lepszego.