Okładka książki Potęga kamieni. Odkryj moc kamieni szlachetnych, poczuj naturalną energię, odmień swoje życie Emma Lucy Knowles
Emma Lucy Knowles Wydawnictwo: Znak Literanova poradniki
poradniki
Znak Literanova
2018-01-01
2018-01-01
Anna Tomczyk
kamienie szlachetne poradnik

Przyciągająca wzrok okładka skłoni nas do zakupu tej książki, jak to było w moim przypadku. Po przeczytaniu jej napewno nie zostanie ze mną. Dobra dla początkujących swoją przygodę z kryształami, ponieważ zawiera ciekawe info. Wielki minus za brak zdjęć do opisów, jak również nie podpisane zdjęcia kamieni. Za największe marnotrastwo papieru uważam rozwlekłą czcionkę oraz puste strony bez zdjęć i opisów.

Książka nie jest zła, jednak jest to pierwsza taka pozycja którą przeczytałam, choć czuje że nie ostatnia:) . Bardzo ciekawe opisy o "mocy" kamieni bez ich historii co dla mnie było plusem , jednak po książce czuje głęboki niedosyt.. Brak mi było zdjęć kamyków o których czytałam, owszem były ale zbiorczo, i jak ktoś jest takim laikiem jak ja nie zawsze musiał dobrze trafić. Nie mniej piękne minimalistyczne wydanie :)

Naucz się jak wykorzystywać uzdrawiającą energię kryształów i kamieni. Opisy fajne. Szkoda, że zdjęcia nie do końca oddają urodę minerałów

można w niej odkryć fajne ciekawostki, jednak spodziewałam się czegoś więcej..
książka zawiera opis wielu kamieni, jednak nie wszystkich i największe rozczarowanie to to, że nie ma w niej wzmianki o topazie, który osobiście uwielbiam

można w niej odkryć fajne ciekawostki, jednak spodziewałam się czegoś więcej..

Pozycja bardzo przyjemna, przejrzysty indeks kryształow na końcu, ale zdecydowanie brakuje zdjęć przy opisach-to jest poważny zarzut.

• Przeczytane w 2018
  • Do kupienia