Pielęgnacja skóry przez cztery pory roku. Azjatyckie inspiracje

Wydawnictwo: Pascal
uroda, skóra, pielęgnacja, kosmetyki
poradniki
Mylengrave

Znasz już podstawy pielęgnacji skóry? Wiesz, czego potrzebuje twoja cera? Pora pójść krok dalej! Barbara Kwiatkowska, autorka bestsellerowego poradnika Skóra. Azjatycka pielęgnacja po polsku, w swojej nowej książce pokaże ci, jak dbać o cerę w zależności od pory roku. Z tej książki dowiesz się, jak: · skomponować idealne kuracje pielęgnacyjne na każdą porę roku · ...

Znasz już podstawy pielęgnacji skóry?

Wiesz, czego potrzebuje twoja cera?

Pora pójść krok dalej!

Z tej książki dowiesz się, jak:

· skomponować idealne kuracje pielęgnacyjne na każdą porę roku

· zregenerować poszarzałą po zimie skórę i pozbyć się przebarwień

· uzyskać piękną i zdrową opaleniznę

· utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, ochronić ją przed przesuszeniem i mrozem

· zainspirować się azjatycką szkołą pielęgnacji i dostosować ją do swoich potrzeb.

W książce znajdziesz polecane przez ekspertkę sprawdzone kosmetyki, które możesz kupić w drogerii, supermarkecie lub w sklepie internetowym.

Zdrowa, promienna skóra nigdy nie jest dziełem przypadku!

źródło opisu: strona wydawcy http://pascal.pl/pielegnacja-skory-...(?)

źródło okładki: http://pascal.pl/pielegnacja-skory-przez-cztery-po...»

Mylengrave | 2018-05-09
Na półkach: Przeczytane, Uroda
Przeczytana: 09 maja 2018

Książka jest świetna, tak jak i poprzednie wydawnictwo urodowe tejże autorki. Pięknie wydana, dosyć obszerna, zawierająca sporą dawkę wiedzy.

Styl bardzo dobry, nie mentorski. Wiele interesujących informacji, jak dbać o cerę, słów kilka o filtrach, nawet o makijażu jest. Tak naprawdę z wszystkiego skorzystam, część rzeczy już wiedziałam, części dopiero się dowiedziałam. Może nie ma tu odkryć na miarę nobla, ale dobrze mieć to wszystko usystematyzowane.

Jakość tej książki, zarówno pod względem treści jak i wydania znacznie przewyższa inne urodowe poradniki na rynku. To nie jest głupiutkie pitu-pitu, to poważna treść napisana przez osobę zaangażowaną i znająca się na tym, co robi. Wspaniale, że są tutaj wstawki Magdaleny Lach, świetnej makijażystki, również zakręconej na punkcie Azji. Wielki plus za polecenia kosmetyków, które bezproblemowo można dostać w Polsce.

Miło się czyta, bardzo.

elfnaczi | 2018-06-23
Przeczytana: 23 czerwca 2018

Po raz kolejny to napiszę, ale jak na razie jest to najlepsza książka o tematyce urodowej, z jaką miałam do czynienia. Czytałam również pierwszą pozycję barbary Kwiatkowskiej, uważam, że obie są swoim dobrym uzupełnieniem.

Przedstawiona w niej wiedza dotycząca składników jest rzetelna, poprawna pod względem merytorycznym i przede wszystkim, przedstawiona w łatwy do przyswojenia, przystępny sposób. Plus za podkreślanie zarówno zalet, jak i wad danych półproduktów.

To idealna propozycja dla kogoś, kto zaczyna ze świadomą, przemyślaną pielęgnacją. Książka nie tylko pomoże czytać składy kosmetyków, ale też dobrać odpowiednie. Nie dość, że zostały nam zaserwowane gotowe plany pielęgnacyjne, to w książce znajdziemy dużo inspiracji do wypełniania zakupowej listy - i to kosmetykami, które można znaleźć w polskich drogeriach.

Poza stroną merytoryczną książka jest też bardzo ładnie i porządnie wydana. Matowa okładka, dobrej jakości papier, przyjazny rozkład tekstu - to wszystko, co...

DailyVibes | 2018-07-11

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że każda pora roku wymaga od nas innych sposobów pielęgnacji. Krem, który jest idealny na zimę, niekoniecznie, a nawet na pewno, nie sprawdzi się w zimę. Dlatego też autorka postanowiła przedstawić azjatyckie sposoby na dbanie o swoją urodę o każdym czasie. Nie zabrakło oczywiście kosmetyków, polecanych przez ekspertkę. To konkretne marki, sprawdzone przez autorkę. Oczywiście nadal są to łatwo dostępne i przystępnej cenie produkty.

Bardzo dużym atutem są również przejrzyste tabelki, w których wypisane są np. konkretne składniki i ich cechy, a także gotowe propozycje używania konkretnych kosmetyków czy całej pielęgnacji krok po kroku. Bardzo lubię jak ktoś konkretnie niejako „podaje mi na tacy” gotowe rozwiązania i tego właśnie nie zabrakło w książce.

Jeśli chcesz mieć piękną, promienną, a przede wszystkim zdrową cerę, zainwestuj w poradnik, który ułatwi ci zadanie. Nie musisz już szukać, kombinować, wszystko jest w zasięgu ręki.

Autor:...

verbaveritatis | 2018-10-03