Zamek Ptasiej Klatki 1

Okładka książki Zamek Ptasiej Klatki 1 Toutarou Minami
Okładka książki Zamek Ptasiej Klatki 1
Toutarou Minami Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Zamek Ptasiej Klatki (tom 1) komiksy
komiksy
Zamek Ptasiej Klatki (tom 1)
Torikago no Tsugai
Studio JG
2018-05-18
2018-05-18
Dariusz Latoś
dramat horror tajemnica siły nadprzyrodzone shounen manga

Niesamowity początek, bardzo ciekawy i trzymający w napiciu. Mimo, że mam wrażenie  że kiedyś coś podobnego czytałam/widziałam to bardzo mi się podobał ten tom. Bohaterowie zaskakujący, sama jestem czasami w szoku ich wyborami i przemianą pod wpływem strachu.
Na pewno sięgnę po tok drugi.

Na pewno sięgnę po tok drugi.

Miłe zaskoczenie. Zaczynając czytanie tego komiksu nawet specjalnie się nie spodziewałam, że czymś mnie zadziwi. Jeden z bohaterów przypomina mi L z Death Note:) Tak jak ktoś słusznie zauważył fabuła przypomina trochę 'Piłę'. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, horror połączony z kryminałem to na pewno się nie rozczaruje. No i tutaj historia jest pozbawiona krwi i przemocy co zdecydowanie działa na jej korzyść. Szkoda tylko, że nie udało się jej zamknąć w jednym tomie.

Bardzo ciekawy pomysł na fabule (trochę kojarzy mi się z filmem dom na przeklętym wzgórzu). W dodatku pokazuje nam, że to od nas zależy to co spotyka nas w życiu. Wszystko zależy TYLKO i wyłącznie od naszych wyborów. To czy wybierzemy źle czy dobrze zależy tylko od nas. Za wszystkie złe rzeczy które nas spotkały możemy obwiniać samych siebie. Bo to my podjęliśmy złe decyzje, które na to wpłynęły.
Żeby przeżyć w zamku ptasiej klatki trzeba podejmować tylko dobre decyzje jeśli popełnimy jakikolwiek błąd przypłacimy to życiem ale nie tylko swoim.
Jedyna rzeczą do której mogę się przyczepić to denerwujący bohaterowie... Pomimo to kupię następne tomy mangi bo jestem ciekawa jak się to wszystko dalej potoczy.

Ciekawie się zaczyna. Jestem ciekawa kto zginie, a komu uda się przeżyć.

Ciekawie się zaczyna. Jestem ciekawa kto zginie, a komu uda się przeżyć.

Wspaniala kreska, wspaniały pomysł, wspaniała realizacja. LUDZIE PO PROSTU MUSICIE TO PRZECZYTAĆ.

1920

Bardzo dużo skojarzeń do filmu "Piła". Nie jest tak krwawo co prawda, ale mamy uwięzionych ludzi, którzy muszą dokonywać różnych dziwnych wyborów by się wydostać.

Rewelacja.

Rewelacja.

ciekawe

ciekawe

Zaskakujące jak bardzo mnie wciągnęła fabuła tego komiksu. Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy które od razu po zakończeniu pierwszego zakupiłam .

zdecydowanie jedna z moich ulubionych manga, bardzo polecam!!

zdecydowanie jedna z moich ulubionych manga, bardzo polecam!!

• Manga
  • Mangi