Hot Vampire Seduction

Okładka książki Hot Vampire Seduction Lisa Renee Jones
Okładka książki Hot Vampire Seduction
Lisa Renee Jones Wydawnictwo: Smashwords Cykl: Vampire Wardens (tom 2) Seria: Vampire Wardens fantasy, science fiction
Vampire Wardens (tom 2)
Vampire Wardens
Hot Vampire Seduction
Smashwords
2011-09-11
2011-09-11
Paranormal romance Wampir Wilkołak

"Podziemna populacja wampirów z Austin w Teksasie zaczęła organizować orgie z ludzkimi kobietami, które zostały zmuszone do oddawania się nowemu afrodyzjakowi. Narkotyk, Blood Red, jest mieszanką rzadkiej krwi wilkołaka i krwi wampira. Blood Red wywołuje u użytkownika nienasycone pragnienie seksu, aż do bólu przy braku przyjemności. Czasami ten ból prowadzi do śmierci.
Strażnik wampirów, Aiden Brooks, spędził ponad sto lat na egzekwowaniu praw swojej rasy, a życie nauczyło go, że każdy, kogo wpuści do swojego świata, kończy martwy. Pomimo tego, że wiedział o tym aż za dobrze, boleśnie kochał i zagubił się w swojej przeszłości, kiedy jego poszukiwania twórcy Blood Red stawiają koronera Kelly Riggs bezpośrednio na drodze zarówno jego, jak i niebezpiecznego klanu wampirów, jego pragnienie jej idzie dobrze poza oferowaniem jej ochrony. Przyciąga go jej odwaga, uwiedziony jej zadziornym duchem i pięknem, ale jest zdeterminowany, by się jej oprzeć, bojąc się, że narazi ją na niebezpieczeństwo.
Ale Kelly jest już na radarze wroga, a kiedy zbytnio zbliży się do sekretów złego klanu wampirów, otrzymuje Blood Red. Teraz głód Aidena może być jedyną rzeczą, która może utrzymać ją przy życiu, ale kto uratuje ją przed nim?"

Bardzo fajna i wciągająca kontynuacja losów braci Brooks, będących Strażnikami.
Tym razem to Aiden staje na rozdrożu bo musi ratować brata, którego pochłania mrok, znaleźć twórcę morderczego narkotyku oraz nie zakochać się w pociągającej Labolatorantce Kelly, na którą poluje wróg, a która jest zakazanym człowiekiem....

• Romans
  • Zakazana miłość