Bella i Sebastian 3. Przyjaciele na całe życie

Okładka książki Bella i Sebastian 3. Przyjaciele na całe życie Nicolas Vanier
Okładka książki Bella i Sebastian 3. Przyjaciele na całe życie
Nicolas Vanier Wydawnictwo: Rebis Cykl: Bella i Sebastian (tom 3) Ekranizacje: Bella i Sebastian 3 (2018) literatura piękna
Bella i Sebastian (tom 3)
Belle et Sébastien 3: Le dernier chapitre
Rebis
2018-05-22
2018-05-22
Monika Szewc-Osiecka
Ekranizacje:
Bella i Sebastian 3 (2018)
Monika Szewc-Osiecka

To był ostatni tom tej pięknej historii, który został mi do przeczytania. Niesamowite jaką można zbudować relację ze zwierzęciem, a także jak zwierzęta potrafią się odwdzięczyć za ocalenie ich. Bardzo polecam tą książkę, jak i pozostałe, bo naprawdę warto. Książkę czyta się bardzo szybko, w środku zawarte są piękne kadry z filmu.

Trzecia i ostatnia książka opowiadająca o losach dzielnego chłopca i tym razem jego 4 psów! Tak! Bella doczekała się małych. Ta wieść niestety przywołuje do wioski starego właściciela Belli, który się nad nią znęcał...
Czy Sebastian zdoła ochronić Bellę i jej pieski przed szaleńcem?
Co chłopiec zdecyduje?
Czy zostanie ze swoim dziadkiem, czy będzie towarzyszył ojcu i Angelinie?

Równie piękna jak i poprzednie, zawiera kadry z filmu, dzięki którym możemy bliżej poznać wygląd bohaterów.

Czy Sebastian zdoła ochronić Bellę i jej pieski przed szaleńcem?
Co chłopiec zdecyduje?
Czy zostanie ze swoim dziadkiem, czy będzie towarzyszył ojcu i...

Poznaliście już Sebastiana i jego dzielną suczkę Bellę? W tym roku mamy okazję zapoznać się z trzecią już częścią ich przygód zarówno, jeśli chodzi o literaturę, jak i wersję filmową.

W górskiej wiosce Saint-Martin trawa wielkie poruszenie. Ojciec Sebastiana – Pierre bierze ślub z Angeliną. Oboje planują rozpocząć nowe życie i przeprowadzkę na drugi koniec świata. Chłopiec nie chce się na to zgodzić. Po pierwsze musiałby opuścić Cezara, który go wychował. Po drugie musiałby zostawić troje szczeniąt, które powiła Bella. Sebastian, nie jest w stanie sobie tego nawet wyobrazić. Niestety Pierre i Angelina na chwilę wyjeżdżają by pozałatwiać sprawy związane z przeprowadzką. Sebastian próbuje przekonać dziadka do tego by mógł pozostać u niego i wraz z nim i swoimi psami wypasać owce na górskich stokach. Na domiar złego Bellę chce odzyskać jej poprzedni właściciel, który wcześniej się nad nią znęcał. Niestety mimo to chłopiec niewiele może zrobić. By chronić swoją psią przyjaciółkę zmuszony jest uciekać. Czy chłopcu uda się ocalić Bellę?

„Bella i Sebastian” to piękna i niezwykle wzruszająca opowieść o psiej i ludzkiej przyjaźni. Znajdziemy w niej wiele przygód i dramatycznych zdarzeń. Znajdziemy również opowieść o odwadze, lojalności i miłości.

Książka adresowana jest do młodszego czytelnika i mimo trudniejszych momentów, będzie to dla tej grupy docelowej na pewno ciekawa i dość łatwa w odbiorze lektura. Przyznam się Wam szczerze, że i ja spędziłam przy niej przyjemny czas.

Książka zawiera piękne i kolorowe fotografie z filmu.

Zdecydowanie polecam.

www.kochamciemojezycie.blogspot.com

Piękna i wzruszająca opowieść o przyjaźni i odwadze. Polecam! 😀

Piękna i wzruszająca opowieść o przyjaźni i odwadze. Polecam! 😀

Polecam wszystkim❤

Polecam wszystkim❤

Bardzo ciekawa i piękna historia, szybko się czyta i wciąga , polecam

Bardzo ciekawa i piękna historia, szybko się czyta i wciąga , polecam

Córka 6 letnia zachwycona przygodami Sebastiana, mnie też wciągla książka. Choć ten fragment z tą czarną postacią był przesadzony. Polecamy i chętnie poczytam dalsze losy Sebastiana.

Fajna książka. Ładne ilustracje. Szybko się czyta. Polecam

Fajna książka. Ładne ilustracje. Szybko się czyta. Polecam