Bella i Sebastian 3. Przyjaciele na całe życie

Tłumaczenie: Monika Szewc-Osiecka
Cykl: Bella i Sebastian (tom 3)
Wydawnictwo: Rebis
Belle et Sébastien 3: Le dernier chapitre
Monika Szewc-Osiecka
Ag2S

W Saint-Martin trwa wielkie święto. Angelina i Pierre, ojciec Sebastiana, biorą ślub. Wkrótce, za kilka tygodni albo kilka miesięcy, planują wyprowadzić się z chłopcem na drugi koniec świata. Sebastian jednak nawet nie chce o tym słyszeć! Pragnie zostać w górach u boku Cezara, by opiekować się Bellą i trójką jej szczeniaków, które tej zimy przyszły na świat. Nieoczekiwanie psy znajdują się...

W Saint-Martin trwa wielkie święto. Angelina i Pierre, ojciec Sebastiana,
Sebastian jednak nawet nie chce o tym słyszeć! Pragnie zostać w górach
Nieoczekiwanie psy znajdują się w wielkim niebezpieczeństwie. By obronić swoją przyjaciółkę i jej małe, Sebastian może liczyć tylko na własną odwagę…

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Poznaliście już Sebastiana i jego dzielną suczkę Bellę? W tym roku mamy okazję zapoznać się z trzecią już częścią ich przygód zarówno, jeśli chodzi o literaturę, jak i wersję filmową.

W górskiej wiosce Saint-Martin trawa wielkie poruszenie. Ojciec Sebastiana – Pierre bierze ślub z Angeliną. Oboje planują rozpocząć nowe życie i przeprowadzkę na drugi koniec świata. Chłopiec nie chce się na to zgodzić. Po pierwsze musiałby opuścić Cezara, który go wychował. Po drugie musiałby zostawić troje szczeniąt, które powiła Bella. Sebastian, nie jest w stanie sobie tego nawet wyobrazić. Niestety Pierre i Angelina na chwilę wyjeżdżają by pozałatwiać sprawy związane z przeprowadzką. Sebastian próbuje przekonać dziadka do tego by mógł pozostać u niego i wraz z nim i swoimi psami wypasać owce na górskich stokach. Na domiar złego Bellę chce odzyskać jej poprzedni właściciel, który wcześniej się nad nią znęcał. Niestety mimo to chłopiec niewiele może zrobić. By chronić swoją psią przyjaciółkę...

Angel | 2018-09-10
Cookie | 2018-08-14
Olivia | 2018-07-30

Ekranizacje

Bella i Sebastian 3 w kinach

31 maja do kin weszła kolejna część przygód Sebastiana i jego futrzastej przyjaciółki Belli. Tym razem będą musieli się zmierzyć z mężczyzną, który podaje się za prawowitego właściciela psa. Czy wyjdą z tego starcia zwycięsko?

„Bella i Sebastian 3“ - wygraj wejściówki

31 maja do kin wchodzi kolejna część przygód Sebastiana i jego wiernej towarzyszki Belli. Tym razem chłopiec musi obronić Bellę i jej szczenięta przed złym człowiekiem, który podaje się za ich prawowitego właściciela. Weźcie udział w naszym konkursie i wygrajcie wejściówki na ten ciepły, familijny film!