Pułapka za 100 milionów

Tłumaczenie: Krystyna Boglar
Cykl: Nowe Przygody Trzech Detektywów (tom 15)
Wydawnictwo: Siedmioróg
kryminał
Pistacia

Czy znasz pasjonujące książki Alfreda Hitchcocka o przygodach Trzech Detektywów? Książki te tworzą najpopularniejszy amerykański cykl powieści dla młodych czytelników. Ich bohaterami są trzej detektywi-amatorzy: Jupiter, Pete i Bob, mieszkańcy kalifornijskiego miasteczka Rocky Beach.

Michal Zacharzewski | 2014-10-02
Przeczytana: 22 września 2014

Kolejna powieść z cyklu sygnowanego przez Hitchcocka jest nieco dłuższa od pozostałych. Tym razem śledztwo dotyczy zniknięcia mężczyzny wiodącego wydawałoby się spokojne życie w słonecznej Kalifornii. Okazuje się, że to przeszłość upomniała się niego. Dlaczego? To muszą rozwiązać trzej detektywi.

To powieść młodzieżowa, lekka, przyjemna, dość płyciutka i chwilami nawet zabawna. Dorosły przekartkuje ją w jeden wieczór bez większych emocji. Bo naiwne toto...

Suzej | 2016-09-12
Andrzej Drabek | 2016-08-11