Jak w komiksie...

Tłumaczenie: Iwona Libucha
Cykl: Nowe Przygody Trzech Detektywów (tom 4)
Wydawnictwo: Siedmioróg
kryminał
Pistacia

Czy znasz pasjonujące książki Alfreda Hitchcocka o przygodach Trzech Detektywów? Książki te tworzą najpopularniejszy amerykański cykl powieści dla młodych czytelnikó. Ich bohaterami są trzej detektywi-amatorzy: Jupiter, Pete i Bob, mieszkańcy kalifornijskiego miasteczka Rocky Beach.

Bardzo dobra seria dla młodzieży o przygodach trzech młodych detektywów. Polecam!

PABLOPAN | 2012-05-04

Przygody Trzech Detektywów to bardzo dobra seria dla młodzieży.

Aazzrraaeell | 2014-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2014

Bardzo lubię tą serię, szczerze polecam:)

Kiti | 2015-07-02

Alfred Hitchcock to autor powieści kryminalnych dla nastoletnich czytelników oraz twórca filmów. Pamiętam, że kilkanaście lat temu zaczytywałam się w jego książkach. Postanowiłam sprawdzić, jak odbiorę je po latach.

Jupe, Pete i Bob to trzej młodzi detektywi, którzy zawsze znajdą sobie zagadkę do rozwiązania. Nie inaczej było wtedy, gdy wybrali się na wydarzenie komiksowe. Najpierw kupili od wujostwa jednego z nich starą skrzynię komiksów, które później postanowili sprzedać. Na miejscu okazało się, że cenniejsze okazy jednego ze sprzedających zostały ukradzione przez tajemniczą postać. Młodzi Detektywi postanowili rozwiązać tę zagadkę.

Książka, pomimo swojej dość małej objętości, jest ciekawa. Napięcie jest budowane już od pierwszej strony i właściwie do końca nie wiadomo, jakie będzie rozwiązanie tej zagadki. Całość jest napisana prostym językiem, przeznaczonym dla młodych czytelników. Pokuszę się o stwierdzenie, że Alfred Hitchcock to już klasyka, i choć na polskim rynku jest...

Paulina | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Przygody trzech nastoletnich detektywów mieszkających w Kalifornii. Każda książka to osobna detektywistyczna zagadka. Każda jedna wciąga. Polecam.

elendil | 2017-08-16
Przeczytana: 1999 rok

Ciekawa seria dla młodzieży. Czytałem te książki na przełomie 7/8 klasy,prawie 20 lat temu. Bibliotekarka dziwiła się, że wypożyczam tak dużo książek. Pytała czy na pewno czytam.:)

Seria opowiada o trzech młodych przyjaciela, którzy starają się być dedektywami. Każdy z nich jest różny i ma inne podejście do tego "fachu". Dzielnych tropocieli wspiera stary przyjaciel pan Alfred Hitchcock. :)

Maggi166 | 2018-01-16
Kinia | 2018-01-12